‘Yenilginin yükünü taşıyamazsınız’: Ben Stokes, nihai şampiyon İngiltere’nin İrlanda’nın kaybından sonra nasıl ilerlediğini paylaşıyor | Kriket Haber

QasiM

Global Mod
Global Mod
MELBOURNE: İrlanda’nın şok kaybı canını yaktı ama oyuncular bu “küçük darbeden” hızla uzaklaşarak önlerindeki yola odaklanmak için harekete geçtiler, dedi star İngiltere çok yönlü Ben Stokes, maçta 52 gol attıktan sonra Dünya Kupası T20 Pazar günü burada Pakistan’a karşı final.
Stokes, İngiltere’nin ikinci T20 Dünya Kupası şampiyonluğuna yardımcı olmak için aşırı baskı altındaki cesur bir elli ile bir kez daha büyük rekabet yeteneğini gösterdi.
Takımın unutulmaz kampanyasına baktı.
Olduğu gibi: İngiltere vs Pakistan
İngiltere’nin 2019 galibiyetinde de önemli bir rol oynayan Stokes, “Bu (İrlanda’ya yenilgi) rekabette çok erken olduğu için, bunu net bir şekilde almamız, söylenmesi gerekeni söylememiz ve sonra gitmesine izin vermemiz gerekiyordu” dedi. Maçtan sonra Dünya Kupası. beş kapılı zafer.
“Bunun gibi turnuvalarda yanınızda valiz taşımanıza izin verilmiyor, bu biraz yolun aşağısındaydı, İrlanda’ya gelip bizi yendiği için teşekkür ederiz, ancak en iyi takımlar hatalarından ders alır ve bunun onları etkilemesine izin vermez.” ,” dedi. Stoklamak.
Bu yılın başlarında işaretin kaptanı seçilen İngiltere kaptanı Jos Buttler, sınırlı overs kriketinde ölçütü belirlemek için ekibine teşekkür etti.

“Şimdi T20 Dünya Kupası’nı kazanmak, buradaki herkesle gurur duyuyorum. Uzun bir yolculuk ve birkaç değişiklik oldu, ancak yıllar içinde nasıl oynadığımızın ödüllerini topluyoruz.
“Harika bir turnuvaydı. Buraya gelmeden önce Pakistan’a gittik, bu grup için değerli bir zamandı ve bu İrlanda’daki maçtan çok sonra hissettirdi, ancak o andan itibaren kazanmanız gereken maçlarda gösterdiğimiz karakter inanılmaz. ”
“O (antrenör Matty Motts) çok iyi uyum sağladı. Bu turnuvada koçluk kadrosunda bizimle birlikte birkaç Avustralyalı var ve koçluk kadrosunu çok iyi yönetti ve oyunculara çok fazla özgürlük verdi.”

Sam Curran altı maçta 13 küçük kapı alarak Turnuvanın Oyuncusu ödülünü kazanan ilk uzman bowling oyuncusu oldu.
Buttler, Curran’a ek olarak, tüm turnuvayı final de dahil olmak üzere orta vuruşlarda küçük kapılarla teslim eden uzun bacaklı Adil Rashid’i de övdü.
İngiltere kaptanı, “Oyunda büyük bir dönüş, Adil’den harika bir şeydi. Son üç maçta bizim için mükemmeldi, sadece işleri mümkün kılan adam ve performansı mükemmeldi,” dedi.
“Ve yine o adam, Ben Stokes sonunda orada. Yaptığı her şeyde en büyük rakip ve aynı zamanda üzerine inşa edilecek deneyime sahip. Zamanını mükemmel bir şekilde ayarladı, o ve Moeen Ali’nin Pakistan’dan aldıkları dürtü.”

Hindistan ve Zimbabve’ye karşı ilk iki maçını kaybettikten sonra dramatik bir geri dönüş yapan Pakistan için bir roller coaster kampanyasıydı. Hollanda, Güney Afrika’yı Dünya Kupası’ndan çıkarmak için son lig maçlarını kazanarak onlara çok yardımcı oldu.
“İngiltere’yi tebrik ederim, şampiyon olmayı hak ettiler ve iyi mücadele ettiler. Burada kendimizi evimizde gibi hissettik ve her sahada büyük destek gördük. Evet ilk iki maçı kaybettik ama son dört maça çıkmamız inanılmazdı.”
“Oğlanlara doğal oyunumuzu oynamalarını söyledim, ancak 20 koşu geride kaldık ve çocuklar topla iyi mücadele etti. Bowlingimiz dünyanın en iyi ataklarından biri. Maalesef Shaheen’in sakatlığı bizi geride tuttu, ancak bu oyunun bir parçası” dedi Babar Azam onun hız saldırısı onuruna.