Yeni atanan KKR kaptanı Nitish Rana, kaptanlığın benim için yeni bir şey olmadığını iddia ediyor| kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
YENİ DELHİ: Yeni atanan Kolkata Knight Riders kaptanı Nitiş Rana kaptanlığın kendisi için yeni bir şey olmadığını ve kendisine verilen sorumluluğa hazır olduğunu ve yaklaşan IPL’de taraf için sonuçlar vereceğini açıkça belirttiği için medyaya ilk çıkışından çok emindi.
“Son 2-3 yıldır başrol oynuyorum, sadece kaptan ünvanını aldım ama bu benim için yeni bir şey değil. Sorumluluk almayı seviyorum ve umarım bunu yaşayabilirim” dedi. Nitiş. Salı günü Kolkata’da düzenlediği basın toplantısında.
“Sorumluluk var ve sorumluluk almayı seviyorum. Kimseyi takip etmeyi sevmiyorum. Takıma kendi yolumda liderlik etmek ve takımın ilerlemesine yardımcı olmak istiyorum.”
“İnsan yönetimi önemlidir çünkü günün sonunda bu bir kriket oyunudur” diye ekledi.

KKR koçu Chandrakant panditi yeni sezona hazır ve takımının yaklaşan IPL’deki şansı konusunda iyimser.
“Tabii ki bu başka bir zorluk, çünkü birlikte çalışabileceğiniz ünlü uluslararası oyuncular var. Zorlukları her zaman severim, o yüzden nasıl gittiğini görelim” dedi.
Yeni tanıtılan ‘Etki Kuralı’ sorulduğunda, “Açıkçası bunun üzerinde çalışıyoruz ve bu koçlar ve kaptanlar için bir meydan okuma. Ancak buna çok iyi hazırlandık” dedi.

4

Sıradan bir kaptanın ardından bu sezon kaptanlık görevlerine emanet edilen Rana’dan bahsetmişken Shreyas Iyer Pandit, sırtındaki bir sorun nedeniyle sahalardan uzak kaldığını belirterek, “Uzun yıllardır KKR’da. Bunca yıldır yerli kriket oynuyor. Bütün kutuların kontrol edilmesi gerektiğine dair bir söz var ve o da kontrol etti. sorumluluk verildi. Güvenden doğan kolektif bir karardı.”
Rana, kaptanlık becerilerini zamanın anlatacağını söyledi.
“Herkesin farklı bir kaptanlık tarzı var. Herkesten öğrenecek bir şeyler var ama benim tarzım için bekleyip bunun hakkında konuşmak zorundasınız” dedi.
(PTI girişleri ile)