UPSC NDA 1 Kabul Kartı 2023 upsc.gov.in adresinde yayınlandı, şimdi indirin

ManK

New member

YENİ DELHİ: Birlik Kamu Hizmeti Komisyonu Cuma günü UPSC NDA 1 Erişim Kartı 2023. Sınava girecek adaylar KPSS Milli Savunma Akademisi sınavı giriş kartını indirmek için upsc.gov.in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
UPSC NDA 1 Sınavı 2023, 151. kurs ve 113. kurs için NDA’nın Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri kanatlarına kabul için 16 Nisan 2023’te yapılacaktır. Hint Deniz Harp Okulu kursu (INAC), gelecek yıl 2 Ocak 2024’te başlayacak.
Resmi bildirimi kontrol edinUPSC NDA 1 Erişim Kartı 2023 Nasıl İndirilir?
1. Adım: Resmi web sitesini ziyaret edin – upsconline.nic.tr
Adım 2: Ana sayfada, ‘ÇEŞİTLİ KPSS ÇALIŞMASI için e-Giriş Kartları’ bağlantısına tıklayın.
3. Adım: Şimdi NDA/NA 1 için indirme bağlantısına tıklayın.
Adım 4: Kayıt Kimliğinizi/Rol Numaranızı ve Doğum Tarihinizi kullanarak oturum açın.
Adım 5: UPSC NDA erişim kartınız ekranda görüntülenecektir.
Adım 6: Salon biletini indirin ve daha sonra kullanmak üzere çıktısını alın.
Doğrudan bağlantı: NDA Hall biletini buradan indirin
Resmi duyuruya göre adayların KPSS NDA giriş belgelerinin A4 boyutunda çıktısını alarak sınava gelirken yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Adaylar, komitenin sınav için kağıt giriş bileti düzenlemeyeceğini unutmamalıdır.
UPSC NDA 2023 yazılı sınavı, sırasıyla 300 ve 600 puanlık Matematik ve Genel Yeterlilik Testi gibi konuları içerir. Bildirilerin sadece nesnel sorulardan oluşacağına dikkat edilmelidir. Uyuşmazlık durumunda, adaylar en erken e-posta yoluyla komite ile iletişime geçmelidir.