TISS Kabulleri 2023: B.Voc Programlarına Başvurular sve.tiss.edu’da Başlıyor

ManK

New member

YENİ DELHİ: TISS Mesleki Eğitim Okulu (SVE), yaklaşan 2023-24 akademik dönemi için kabul başvuru sürecini başlattı. İlgilenen adaylar, TISS-SVE tarafından sunulan kurslara resmi web sitesi sve.tiss.edu aracılığıyla başvurabilirler.
TISS B.Voc kursuna son başvuru tarihi 30 Mayıs 2023’tür. TISS-SVE’den bir B.Voc kursuna devam etmek isteyen adayların başvurmadan önce uygunluk kriterlerini kontrol etmeleri önerilir.
TISS-SVE B.Voc derece kursuna başvurmak için, adayların sve.tiss.edu resmi web sitesini ziyaret etmeleri ve “Şimdi Başvur” düğmesine tıklamaları gerekir. Daha sonra adayların başvuru formunu doldurmaları ve gerekli belgeleri yüklemeleri gerekmektedir. Adayların başvuru sürecini tamamlamak için başvuru ücretini ödemeleri gerekmektedir.
TISS-SVE teklifleri Mesleki Eğitim Lisans Çeşitli dallarda (B.Voc) kursları. TISS-SVE tarafından sunulan B.Voc kursları, istihdam edilebilirliği artırmak için tasarlanmış yetkinliğe dayalı eğitim sağlamayı amaçlamaktadır. Kurslar, kurs müfredatının sektöre uygun olmasını ve iş piyasasının mevcut taleplerini karşılamasını sağlamak için endüstri ortaklarıyla işbirliği içinde tasarlanmıştır.
TISS-SVE’nin Hindistan’da 95 lokasyonda toplam 5200 öğrencisi bulunmaktadır. TISS-SVE’nin 3530 endüstriyel ortağı vardır ve 18 farklı sektörde 37 devam eden B.Voc programı sunmaktadır. TISS-SVE’nin B.Voc kursları sağlık, perakende, turizm, medya ve eğlence gibi çeşitli sektörleri ve daha fazlasını kapsar.
bu Tata Sosyal Bilimler Enstitüsü (TISS), onlarca yıldır kaliteli eğitim veren son derece saygın bir kurumdur. TISS, istisnai fakültesi, kapsamlı müfredatı ve disiplinler arası öğrenmeye verdiği önemle tanınır. TISS, sosyal bilimler, yönetim, eğitim ve sağlık alanlarında programlar sunma konusunda bir üne sahiptir.
TISS-SVE B.Voc eğitimine kaydolmak için izlenecek adımlar şunlardır:
Adım 1: Resmi web sitesini ziyaret edin: TISS-SVE’nin resmi web sitesi sve.tiss.edu’ya gidin.
Adım 2: “Şimdi Başvur”a tıklayın: Web sitesinin ana sayfasında “Şimdi Başvur” düğmesini bulun ve tıklayın.
3. Adım: Başvuru Formunu Doldurun: Başvuru formunu doğru kişisel, akademik ve iletişim bilgileriyle doldurun.
4. Adım: Gerekli belgeleri yükleyin: Akademik transkriptler, sertifikalar ve diğer destekleyici belgeler dahil olmak üzere gerekli belgeleri yükleyin.
Adım 5: Başvuru ücretini ödeyin: Başvuru ücretini internet bankacılığı, kredi veya banka kartı gibi mevcut ödeme seçeneklerinden ödeyin.
6. Adım: Başvuruyu gönderin: Gerekli tüm adımları tamamladıktan sonra, başvuru formunu çevrimiçi olarak gönderin.