“Takımın gösterdiği şey gerçek değil.” Altın madalya mücadelesi burada, Staromák kalabalıklarla doldu.

HakikaT

Global Mod
Global Mod
Finlandiya'da Çek Cumhuriyeti ile dünkü altın madalya takımı arasında oynanan buz hokeyi maçının başlamasına bir saat kala, Prag'ın kalbindeki Staromstská mnst'te binlerce taraftar vardı.


Altın için içtik. Perşembe gününden beri buradayız, arkadaşlarımızla takılıyoruz, işten tatile çıktık. Bugün hayranlardan birinde başınıza gelecek. Bunu saat beşte, çoğunlukla arkadaşlarının karanlık ortamında görebiliyorum.

Mekanın ortasında Včar hayranlarından oluşan bir kalabalık var. Kendine dikkat et. Atmosfer gerçek değil, bir haftadır buradayız. Kazanacağımızı biz de sizin kadar biliyoruz ama o zaman bile bu çok zorlu bir rekabet. 50 yaşındaki Fribourglu emekli Urs Raetz, Çek birası kadar güzel diye gülüyor. Bizim için acelemiz finalde oynamamızdır. İşin bu noktaya geleceğini bilseydik, sonunda hileler satın alırdık. koda, meslektaşı Joel Senfl'i yorumluyor.Çek taraftarlar arasında Çek hokey oyuncularını sevmeyen tek bir şüpheci bulamazsınız. Hangi pedvd cel tm gerçek dışıdır. Beneovo'lu 28 yaşındaki makine mühendisi Martin Bernas, diğer yazlarla karşılaştırıldığında, rahat bir arkadaş grubunun içki içtiğini, bir rüya gördüğünü, onların rahatlığına, rahatlığına ve karanlığına saygı duymak harika bir şey olduğunu söylüyor: bir grup arkadaşıyla içki içiyordu. Nm'nin nasıl bittiği umurunda değil. Bernas, “Altın almayı umuyoruz, ancak o kadar büyük bir akın olacak ki çoğu insan bunu bir kayıp olarak algılayacak, dolayısıyla finalde olmamız harika bir şey” yorumunu yaptı.

Prag'ın merkezinde, aralarında uzun silahlı bir devriyenin de bulunduğu bir polis memurunun işaretleri var. Ancak kimseyi öldürmelerine gerek yoktu, insanlar disipline ediliyor. Ama yine de gücü merkeze verdi ve halka verdi. Sekiz yaşındaki kızıyla birlikte şarkı söyleyen 54 yaşındaki Vtzslav Hromdka, bunun inanılmaz derecede sinir bozucu olacağını söylüyor.


Staromstsk nmst'de büyük ekranlı program saat 13.00'te başladı. Meydan çevresinde gün boyu trafik kısıtlanıyor, örneğin Celetn, Pask, Dlouh ve Elezn caddelerine giriş yasak.


Etkinliği düzenleyenlere göre televizyon yayınının tutuklanmasından önce 5.000 kişi içki içmişti. Müziğin sesi yüksekti, insanlar şarkı söylüyordu. Çevredeki bölgelerde bulunabilirler. Barış nedeniyle yiyecek ve içecek satışının sona ermesi gereken saat 22:00'ye kadar vaktiniz var.


Prag Belediye Başkanı Vt Hofman, başkentin hâlâ turnuvanın organizatörleriyle Pazartesi günü koç Radim Rulek ile Eski Şehir meydanında bira partisi düzenleme olasılığı konusunda pazarlık yaptığını söyledi.

Finle, metropolde Finle'nin kurtarılması olaylarının hayranı olarak izlenebilir. 7.000 kişilik kapasiteye sahip olan mekanda bir büyük bir de küçük ekran bulunuyor.


Prask taşımacılık şirketi, madalya eksikliği nedeniyle tüm metro hatlarındaki operasyonu gece yarısına, yani Pazartesi saat 01:00'e kadar erteleyecek. X, sosyal medyada O2 arenasının yakınında Eskomoravsk istasyonunun bulunduğu B hattındaki geleneksel ulaşım mesajına dikkat çekti.


Tüm hokey hayranlarını, Eskýcarská istasyonuna giden metro trenini kullanma olasılığı konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Bugün tüm metro hatlarındaki operasyon gece yarısından sonra saat 01.00'e kadar uzatılacak. https://t.co/waDM56Ec3Y


26 Mayıs 2024, 12:21 pspvek arşivlendi: 26 Mayıs 2024, 11:38
Tüm hokey hayranlarını Eskovcarsk istasyonuna giden metro trenini kullanma olasılığı konusunda bilgilendirmek istiyoruz. St. X'teki nakliye şirketi, O2 arenası yakınındaki istasyonun adının akşam finalinden sonra verildiği basın açıklamasında, bugün tüm metro hatlarındaki operasyonun gece yarısından sonra saat 01:00'e kadar uzatılacağını söyledi. .

Taşımacılık şirketi, kampanya sırasında ve önceki kurtarmalar sırasında B hattındaki metronun işleyişini güçlendirdi. Taşımacılık şirketinin iletişim departmanı başkanı Daniela abka'nın yaptığı iki duyuruya göre, Metro Smchovský ndra ile Eskomorávská arasında her trenden iki saat önce yaklaşık 10 dakikalık aralıklarla çalışıyor, trenlerden sonra sevk memuru metroyu güçlendirecek. Gerektiğinde ek trenler

Başka şehirlerde de hayranıydı


Büyük ekran ekranın kurulduğu Yeşil Pazar'daki Brno'da, tutuklamadan bir saat önce yüzlerce kişinin hareketsiz kalması bekleniyordu. Taraftarlar yayın sırasında en iyi koltuklara sahip olabilmek için mümkün olduğunca siyah bir ekrana sahipti.


Sadece Brnolu değil, çevredeki hayranlar da içki içiyordu. Örneğin Tinctilet Tade Stuchlk, büyükbabasıyla birlikte Brno'daki Dolnice Kounice'den içki içiyordu. Endişelenmeyin, her şey yoluna girecek. Tade, Brno Komet'in hayranıyım ama bu başka bir şeyle dolu olacak, dedi. Oekv, esk tm vcarsk karşısında 3:1 kazanacak. İki Pastrk'ın, Kubalk ve Neas'ın olacağını kehanetinde bulundu.

Bir yaşındaki Vtek Novk, Brnnsk Ln'den Zeln trh'ye giden tramvaya bindi. Urit kazanacak, 2:1 diye bahse giriyorum. Ama birçok kez Cumartesi günü Kanada'yı yendiklerini hatırladı. büyük ekrandaki projeksiyonun çok eğlenceli olduğunu söyledi, en son 2018 yılında Yeşil Pazar'da Comets unvanını kutlarken gitmişti.


Brno'nun finalde büyük ekran projeksiyonuna ihtiyacı yoktu, cumartesi öğleden sonra gideceği kesin değildi. Kesinlikle karar verildi ve sabahın erken saatlerinde. Michal astn, geniş ekranın güvenliğinin Brno belediyesi, Brno-sted ve Arena Brno ile işbirliği içinde sağlandığını söyledi.

Taraftarlar Ostrava'ya geldi. Hokey şampiyonunun kızıydı ve çeyrek finale yükseldi. O zamana kadar ülke taraftarlarının Ostravar yakınlarında bir hayran kitlesi vardı, ABD ile oynanan çeyrek final maçının ardından başvuranlarla mutabakata varılarak merkezi Masaryk Meydanı'na mekan için geniş ekran bir ekran inşa edildi.


Gösteri sizler için Pardubice'deki Otomatik mlne'de, Slanm'daki Masaryk meydanında, Perov'daki TGM meydanında ve daha birçok yerde hazırlandı.

et hokey oyuncusu, 14 uzun yılın ardından nihayet dünya şampiyonasında oynayacak. Çalışma saatlerini ayarlayan bazı satıcılar da buna yanıt veriyor. Penny'nin şirketi başlangıçta basında, çalışanların mağazayı izlemesine izin vermek için mağazalarını Pazar günleri saat 19.00'da kapatacağını açıkladı. Kanal X'te yayınlanan Nova TV, Pazar akşamı yaşanan yoğunluk nedeniyle tekrar yayın galasının da aynı nedenle ertelendiğini bildirdi. Yarın onlara tezahürat yapabilmeniz ve popüler dizi Odznak Vysoina'nın galasında içki içmemeniz için, Pazar günü saat 20:20'den itibaren Kriminlky Andl'ın tekrarını da göstereceğiz, dedi.


Hokey oyuncuları sembolik olarak başkent Prag tarafından destekleniyor. Belediye Başkanı Svoboda, St. X'te, başkentin hokey oyuncularımızın takdire şayan gücüyle gurur duyduğunu yazdı.