SSC MTS Final Sonucu 2021 ssc.nic.in’de Açıklandı, Buradan İndirin

ManK

New member

YENİ DELHİ: Personel seçme komitesi SSC MTS Nihai Sonuç 2021 24 Mart 2023 tarihinde. Çoklu Görev (Teknik Olmayan) Personel ve Havaldar (CBIC & CBN) Sınavı 2021’e giren adaylar artık nihai sonuçlarını resmi web sitesi olan ssc.nic.in adresinden görüntüleyebilir ve indirebilir.
Resmi duyuruya göre, kısa listeye giren adayların adaylığı doğası gereği geçicidir. Kullanıcı departmanları, adaylara bir teklif mektubu göndermeden önce seçilen adayların uygunluğunu her açıdan kapsamlı bir şekilde kontrol edecektir.
Sonuçları çevrimiçi olarak kontrol etmek için adaylar aşağıdaki adımları izleyebilir. Sonuçları kontrol etmek için aşağıda PDF de mevcuttur.
Nasıl indirilir SSC MTS Nihai sonuç 2021?
1. Adım: SSC resmi web sitesini ziyaret edin – ssc.nic.in
Adım 2: Ana sayfada, sonuç bağlantısını tıklayın.
3. Adım: Yeni bir PDF dosyası oluşturun Nihai sonuç SSC MTS 2021 Açılacak.
4. Adım: Sonucu kontrol edin ve PDF’yi indirin.
Adım 5: İleride kullanmak için bunun bir çıktısını alın.
SSC MTS Nihai Sonucu 2021: MTS

SSC MTS Nihai Sonucu 2021: Havaldar

Resmi duyuruya göre, kısa listeye giren ve seçilmeyen adayların aldığı detaylı puanlar 6 Nisan 2023 tarihinde komitenin resmi web sitesine yüklenecektir. Adaylar bireysel notlarını 20 Nisan 2023 tarihine kadar web sitesinden indirebilirler.
7368 adayın sonucu (geri çekilen 126 aday hariç) Komisyonun web sitesinde mevcuttur. Daha fazla bilgi için adaylar, SSC’nin resmi web sitesini ziyaret edebilir veya yayınlanan duyuruyu kontrol edebilir.