Şoför, Tamirci, Diğer Pozisyonlar İçin Çıkan TS Polis Giriş Kartı 2023; doğrudan bağlantı burada

ManK

New member

YENİ DELHİ: Telangana Eyalet Düzeyinde Polis İşe Alım Kurulu (TSLPRB) TS Polisi 2023 kartını kabul etti bugün, 29 Mart 2023. SCT PC IT&CO / Tamirci / Şoför pozisyonu için oda biletleri kesildi. Sınava başarıyla kaydolan ve sınava girecek olan adaylar, giriş kartlarını resmi web sitesi olan tslprb.in’den kontrol edip indirebilirler.
Son yazılı sınav 02 Nisan 2023 tarihinde yapılacak ve 3 saat sürecektir, yani Brandweerpost’taki PTO / Sürücü Operatöründe PC SCT (Sürücü) için 10:00 – 13:00 ve 14:30 – 5 :SCT PC (Mekanik) istasyonu için 30:00.
“Salon bileti üzerinde bulunması gereken vesikalık fotoğraf. Salon biletlerini indirdikten sonra adayların tercihen A4 boyutunda çift taraflı çıktısını almaları gerekmektedir (salon biletinin tek kağıt olması için)” , resmi duyuruyu okur.
Buradaki bildirimi kontrol edin

Giriş kartını çevrimiçi olarak indirmek için, adayların cep telefonu numarası ve şifre gibi kimlik bilgilerini girmeleri veya bu makalede aşağıda verilen doğrudan bağlantıya tıklamaları gerekmektedir.
TS Police Admit Card 2023 Nasıl İndirilir?
1. Adım: adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin. tslprb.in
Adım 2: Ana sayfada, “PC SÜRÜCÜSÜ / SÜRÜCÜ OPERATÖRÜ & PC MEKANİK SALONU BİLETİNİ İNDİRİN” bağlantısını tıklayın.
3. Adım: Kimlik bilgilerinizi girin ve gönder’i tıklayın.
4. Adım: TS Polis Binası biletiniz ekranda görüntülenecektir.
Adım 5: İndirin ve ileride başvurmak üzere yazdırın.
Doğrudan bağlantı: Erişim kartını indir
Bu işe alım kampanyası toplam 383 açık pozisyonun doldurulması için yürütülmektedir. Daha fazla bilgi için adayların TSLPRB resmi web sitesini ziyaret etmeleri önerilir.