Seemanová: Yedi günde dört madalya mı? En iyi hafta henüz gelmedi

QasiM

Global Mod
Global Mod
Geçen hafta başlangıç bloğundan on bir kez atladı, son günlerde yalnızca beş sabah izinliydi. Tüm disiplinlerde madalya mücadelesine ilerledi.

200 metre koşusunun açık favorisiydi; dört yaşındayken Budapeşte'de bu pistte her zaman Avrupa altın madalyasını kutladı ve yaz dünya şampiyonasında en iyi Avrupalı olarak sadece dördüncü oldu. Başlığın etrafında dolaşmak istedim, saklamayın.

Yüzlerce özgür yolla bile yüksek düşünebiliyordu. Norveç Dünya Şampiyonası'nda Avrupalı kadınlar arasında en iyisi olan sekizinci oldu.

Peki ya 200 metre bayrak yarışında bronz madalya kazandıysa ve ardından şampiyonanın son gününde uzun sprintte bronz madalya aldıysa? Bu fazlasıyla doluydu.

Pek çok kız Olimpiyatlar nedeniyle Avrupa'yı kaçırdı, yani aslında 400'ün favorilerinden biriydim ama bu beni hiç etkilemedi. Bu çok açık bir madalyaydı ama yedi günlük baştan çıkarma çabasından sonra o kadar da kolay olmadı.

Ve madalyalara olan açgözlülüğü yavaş yavaş onu eğlendirecek kadar büyüdü. Özellikle bu pozisyondan sonra bazıları üzüldü çünkü orada favoriler arasında değildim ve madalya kazanabileceğimi düşünmediler. Finalden sonra enerji dolu değildiler ama bunu serbest bıraktılar ve sonunda hepsi beni tebrik etti.

Seeman'ın araba kullanma telaşı, Çek karanlığında yalnız olmadığının altını çiziyor. Barbora Jankov Kraulask 100 metre kurbağalamada genel rüyayı kazanırken, Kristna Horsk 200 metre kurbağalamada Avrupa şampiyonluğunu, Daniel Grack ise havuzdan 50 metre kurbağalamada bronz madalya kazandı.

Yüzme takımı yedi madalyayla Çek Cumhuriyeti adına açık ara en iyi Avrupa şampiyonluğunu elde etti.

Maksimumu yeniden yapıştırın

Pitom Seemanov ve ark. bu sezon başka bir yerde zirveye ulaştı. Avrupa Şampiyonası, Miroslav Knedla'nın Seemanov, Horsk ve Grack ile birlikte katılmaya hak kazandığı Olimpiyat Oyunlarına yönelik cazip bir hazırlık olarak programa dahil edildi.

Avrupa yüzme şampiyonasında madalya sahibi. Soldan sağa: Barbora Jankov, Barbora Seemanov, Ondej Grack ve Kristna Horsk.

İki odalı bir Avrupa dairesinde birkaç gün baştan çıkarıcı kitap okumayı denedi ve bu sırada performansının zirvesine ulaşmayı başardığını doğruladı.

Yüzücülerin Slovakya'nın Amorn kentinde tamamlayacağı Finlandiya Pedo-Olimpiyat antrenmanına sakin bir kafayla gitmeliyim. Ve bir ay boyunca beş çemberin altındaki tuzağa güvenle adım atın.

Yüz motlka ve Kraulaska'ya yüz iki yüz su basacağım. Pozisyonun ne zaman dolduğuna bakmadım ama eğer öyleyse ve tarama başladıktan sonra kesinlikle orada da yüzmek isterdim, çünkü neden olmasın? sakinleşmek için

Sekiz yıl önce, gençliğinde Rio'daki Çek Olimpiyat takımının en genç üyesiydi. O zamanlar henüz deneyim kazanıyordu ama üç yıl önce Tokyo'da İrlanda'nın maçaları arasındaydı. İki yüz atlamada finale yükseldi ve burada altı sıra alarak ulusal rekora imza attı.

Şimdi sonuca bir değişiklik yapmayı umuyor. Bu yüzden günü hayallerini kutlayarak bitiremiyor bile. Olimpiyatların arifesinde en uzun sezonu yaşıyoruz.

Barbora Seemanová (basit

Amfitiyatrodan ayrılırken eski Motorlet departmanındaki çocuklar Seeman'a saygıyla baktı. Kendilerini üzerinde şu yazılı büyük bir pankartla donattılar: Kardeşim, sen en iyisisin ve sen bizimsin. Bir hafta sonra tekrar terminale gideceklerinden eminim.

Ve kahramanları onlara bunu yapmaları için iki güçlü neden veriyor. Son birkaç gün harikaydı ama umarım en iyi hafta henüz gelmemiştir.