Ščotka, doğrudan terfi konusunda bir an tereddüt ettiğimi itiraf etti. Brno'da Musa'dan etkilendi

QasiM

Global Mod
Global Mod
Tüm kurtarmalara baktık, onları fon olarak aldık. Perov'la Vsetn'i izledik (çeyrek final birinci lig) ve ardından Litvnov ile Plzeň. İki yıl boyunca kuzeyde çalışan baba, Brno'da çoğumuzun Litvnov'un seride Pilsen'e 2-0 önde olmasından, ona yetişip onunla dövüşmesinden endişe duyduğunu söyledi.

Yakında play-off'lara çorba gibi çıkın. Ne var kim?
Litvnov çok fazla hücum hokeyi oynuyor, buna hazırlanmalıyız. Bizim için artık hafta sonuna geçme zamanı geldi çünkü kiminle karşılaşacağımızı biliyoruz ve hazırlanmaya başlayabiliriz. İlkokulun sonunda oynadığımız türden bir hokey oynamak zorundayız ve bunun bir telaşa yol açtığını biliyorum.

Brno savunma oyuncusu Jan Otka (yanlış formayla) Kladno'nun kalesine atıyor.

Ekstra ligin en üretken oyuncusu Ondej Kae'yi savunmak mı istiyorsunuz?
Ondra onların oyununu bozan kişi ama asla play-off'lara karar verecek kişi olamayacak. Sonuç olarak, Litvnov'da yapacak çok şey var, tüm sezon boyunca bunu yaptı, iki güzel gol attı. Orada bir glman var (Matej Tomek) Merhaba Brko, ekstra motivasyonu var ama bu bize de iyi gelecek. Bunun tarifini bulmak için kaliteli bir oyunumuz var.

Litvnov aceleye çok aç olsa da 2015'ten bu yana ilk play-off serisini kazandı ve ön eleme turunda şampiyonluk unvanını kazandı…
Herkes mümkün olduğu kadar ileri gitmek ister, herkes mümkün olduğu kadar uzun bir sezon geçirmek ister. Eğer açlarsa, bizim de aç olduğumuzu onlara bildirin.

2015 play-off'larından bir şey hatırlıyor musun? O sırada Litvnov, diğer şeylerin yanı sıra yarı finalde Kometa'yı mağlup etti.
Evet, ikinci turda, çeyrek finalde o zamanlar yanında oynadığım köpek Pardubice yenildi, yarı finalde şansım olup olmadığını bile bilmiyorum. Martin Ruinsk'in yarı finalde Litvnov'u kaleden kurtardığını hatırlıyorum, televizyonda birkaç kez tekrarlandı, ama muhtemelen arka planda hokey vardı, kenarda oturmadım.

Litvnovsk vdce Martin Ruinsk (solda), Brno ile ikinci düellonun kritik anında Fransız kalecinin kalesine girdi.

Comets'in bu yıl başlangıç çizgisinde oynadığı oyundan memnun musunuz ve play-off'larda nasıl bir form alacaklar?
Bir avcı asla tatmin olamaz ama sezon sonunda olmamak daha iyidir. Daha sonra televizyonumuzu açtık. Ocak ayında başladık, güzel görünmeye başladı, taraftarlar hokeyden keyif aldı ve tabii ki biz de öyle yaptık. Her zaman en iyi hokeyi sezonun başında değil, sonunda oynamak istediğimizi söyledik ve bu mümkün. Memnuniyetten ve son maçı ne zaman kazanacağımızdan bahsetmek istiyorum. (smv)

Ön eleme turunda en çok dışlanan takım Litvnov olurken, Kometa sezon boyunca oldukça disiplinli bir oyun sergiledi. Bir rol oynuyor mu?
O mektupta faul golü ya da faulden kaçınmaya çalışıyoruz. Benim vizyonum, play-off'larda, özellikle play-off'a giden ve zayıflayan takımların karar vermesidir. Faullerin bizim üzerimize olacağını ve maçı kazanacağımızı biliyorum.

Bu sezon düzenli olarak postlara gidiyorsun, kahretsin, onları kaçırmamışsın. Farklı olan ne?
Bu soruyu dün aldım, o yüzden hemen alıyorum. (smv) Ama hiçbir şeyin değişmediğini düşünüyorum. Sadece yatıya kalmalara gitmek istemediğimden değil ama her zaman kapıyı açan başka oyuncular vardı. Bu sene benimle özel bir dizilişimiz var ve sıradaki arkadaşlar puan toplamamda katkı sağladılar. Bu nedenle fark, uzaya vardığınızda ateşlenebilmesi ve belki de hayatta kalabilmesidir.

Bir gl defans oyuncusunun alın teriyle rekoru kırmak için parka Daniel Gazd'a para mı ödediniz?
Sadece o değil, hepimiz ona, onun yakalayamadığı bir kod olduğunu söyledik. 17 golü de oldukça havalı, şapka çıkartıyoruz. Bir gl eksikti.

Sadece bir duvar mı, yoksa son birkaç turda onu toplarla aramadın mı?
Sezon ortasında oynayabilirsiniz, ileriye bakın. Dan'in harika bir fikri var, hava karardığında, bu her zaman bir tehlikedir. Karanlık buna hazırlanıyordu ve Dan'in kaçabileceği yolları kapattıkları söyleniyordu. Biz de Köpek Jin Hre'yi oynadık. Süper kahraman Dan'in yoluna bir hokey sopası koyduğunda, avcı bu yolu deneyip deneyemeyeceğini veya başka türlü karar vereceğini düşünmelidir.

Steve Moses, Tinca'ya karşı oynadığı son maçta penaltı atışlarında görevi üstlendi, maçı 2:2'ye eşitledi ve Kometa'yı çeyrek finale gönderdi. Musa'nın böyle bir yatağı olduğu haberini doğruluyor, bunu nasıl görebiliyorsunuz?
Bana göre Steve mükemmel bir golcü ve zaman zaman gol atabiliyor. İşin kendisi söz konusu olduğunda oyunun kendi başına üstesinden gelebilmesi ve durumun onu bu şekilde etkileyememesi paha biçilemez. Bize şapka çıkarılır.

Steve Moses (solda) ve Luk Cingel, Tinca'ya karşı golü kutluyorlar.

Dikendeki tomurcuklar böyle mi?
Uzak vc j değil. (güler) Stelinin en güzellerinden biri olduğuna katılıyorum. Onun için işe yaramasa bile işaretlemeye devam edin, onaylamaya ve değiştirmeye hazır olun. Bunu sevdim.

Tinec'le olan bu karşılaşmanızda Olomouc'ta Kometa ile 4.lük için mücadele eden ve yarışı lider bitiren Litvnov'un rövanş maçını da izlediniz mi?
Sadece şunu gördüm ki, biz kaybettiğimizde ve Litvnov kazandığında, o görevde olacak ve biz de beş ya da altı kişi olacağız. Kendimi kurtarmak için, hesaplamaların hiç aksamaması için kazanmamız gerektiğini düşündüm. Aslında Tinec bize 1:2 golü attığında biraz heyecanlandım. Sonra Steve hizmetçisine gösterdi ve 2:2 yapmak için sırtımızı salladı. Sonucu az önce verdim ve moderatör çeyrek finalde olduğumuzu açıklayınca biraz rahatladım ve son derece mutlu oldum. Sezon öncesi koyduğumuz uzun hedefi gerçekleştirdik ve artık önümüzde en büyüğü var.