Ronaldo vs Messi. Son kez? Onu bilmiyoruz, Miami’deki haberleri izle

QasiM

Global Mod
Global Mod
Sadov Salı günü Rijd’de düzenlenecek Norveç turnuvasına resmi bir davetiye yayınladı. Arjantinli şampiyon Messi ile Inter Miami’nin konuklardan biri olması gerekiyordu ama…


Bu doğru değil! Açıklanan organizatör, kulübümüzün sahibi Jorge Maso’nun bir beyanına bile yer verdi, ancak kendisi hazırlıklara henüz kamuya açık veya özel olarak değinmedi, Inter buna yanıt verdi.🚨
💣
RESMİ! LInter Miami ve Al Nassr, daha ateşli bir ilişkide dostane bir tavır sergiliyor!
⚔


🐐
🐟21 Kasım 2023, 18:15 pspvek arşivlendi: 22 Kasım 2023, 10:31

İlk günden itibaren küresel bir marka olmayı hedefliyoruz. Biz de yeni sezon hazırlıklarımızla buna karşılık veriyoruz. Önümüzdeki haftalarda sizleri bilgilendireceğimiz oyunumuzu şu anda uluslararası bir turda öğretiyoruz.


Bu olağanüstü bir şey.


Al-Hill takımının, Ronaldo’yla Al-Nasr ve Messi’yle Inter Miami’nin yanı sıra, örneğin şu anda sakat olan Neymar veya Portekiz temsilcisi Ruben Neves’in oynadığı Norveç turnuvasının ilk üyesi olması gerekiyordu. Ancak partinin gücünün açığa çıkması organizatörleri kararsızlığa düşürdü.


Inter’in spor editörü Chris Henderson, geçen hafta kulübün sezon öncesi programının (ABD’de lig ilkbahar-sonbahar sisteminde oynanıyor) kapalı olmaktan çok uzak olduğunu ve her şeyin değişebileceğini açıklamıştı.


Kasım ayındaki tutuklamada Messi ve arkadaşları. dışarıda iki kurtarma çalışması yapmak zorunda kaldı, ancak lojistik nedenlerden dolayı sonunda başarısız oldu. Ocak ayında ve Norveç’te, her güne Inter için başlamalı ve biri Amerika Birleşik Devletleri’nde kendi evinde, biri yurtdışında olmak üzere en fazla altı maça çıkacak.


AP ajansı Henderson’a göre neredeyse bir gecede küresel bir kulüp haline geldik. Bütün dünya bizim yaptıklarımızı ve başardıklarımızı izliyor.


Messi ve Ronaldo en son bu Ocak ayında Paris St. Arjantinli futbolcunun o dönemde forma giydiği Germain, Sadian kulüpleri al-Nasr ve al-Hill’in seçkisiyle bir sergi düzenlemek üzere Riyad’a gitti. Fransız kulübü daha sonra 5:4 kazandı ve Ronaldo için bu, Katar’daki Dünya Kupası’ndan kısa bir süre sonra yeni bir ülkeye taşındıktan sonraki ilk maçıydı.


Bu arada Messi’ye Sadsk Arbia’dan teklif geldi. Geçmişte orada turizmi teşvik etmişti ama sonunda Amerika Birleşik Devletleri’nde futbola aşık oldu.