Rohit Sharma ve Hardik Pandya ICC ODI sıralamasında yükseldi | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
YENİ DELHİ: Hindistan Kaptanı Rohit Sharma ve yardımcısı Hardik Pandaya Finalde vurucu listesinde bir sıra ve 10 sıra yükselerek atıcılar listesinde sekizinciliğe ve bowling oyuncuları listesinde 76. sıraya yükseldi. ICC ODI Sıralaması Çarşamba günü.
Yükselen yıldız Shubman Gill Hindistan’ın 5. sıradaki en iyi topa vuran oyuncusu olmaya devam ederken, Virat Kohli Chennai ODI’deki performansı hesaba katan güncellemenin ardından yedinci sırasını korudu.
Savaş kartı Pakistan’ınki tarafından yönetildi Babar Azam.
Muhammed Siraj üç numara, Avustralya’nın liderliğindeki ilk 10 bowling oyuncusu listesindeki tek Hintliydi. Josh Hazlewood.

1


Diğerlerinin yanı sıra Afgan bacak döndürücü Rashid Khan, tarafını Sharjah’ta Pakistan’a karşı 2-1 galibiyete götürdükten sonra T20 sıralamasında tekrar zirveye tırmandı.
Üç maçın her birinde bir wicket alan ve 12 over’ına karşı toplam 62 koşuyu kabul eden Rashid, Sri Lanka’nın galibiyetini kazandı. Wanindu Hasaranga bowling oyuncuları arasında en üst sıralarda yer almak.
Rashid, Şubat 2018’de kariyerinde birinci oldu ve son olarak geçen yıl Kasım ayında bir numara oldu.
Birinci ve üçüncü maçlarda ikişer kaleyi alan Mujeeb Ur Rehman, 10. sıradan sekizinci sıraya yükselen bir başka Afgan topaç oyuncusu iken, hızlı atıcı Fazalhaq Farooqi’nin serideki beş kalesi, onu kariyerinin en iyi tırmanması için 12 sıra görüyor. üçüncü konum.
ODI sıralamasında, Avustralyalı bacak döndürücü Adam Zampa, Chennai’de Hindistan’a karşı oynadığı üçüncü maçta 45’e dört sayılık galibiyet serisinin ardından üç sıra yükselerek kariyerinin en iyi altıncısı oldu.
Serinin oyuncusu Mitchell Marsh ayrıca seride toplam 194 koşu ile vurucular arasında 51. sıraya ulaşmak için dört sıra atlayarak kazançlar elde etti.
(PTI girişleri ile)