Rishabh Pant: IPL 2023: Abhishek Porel, Delhi Capitals’ta Rishabh Pant’in yerini alıyor | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
YENİ DELHI: Delhi Capitals, yetenekli Bangladeşli kaleci vuruşunu hedefliyor Abişek Porel yaralıları değiştirmek Rishabh pantolon Serideki gelişmeleri takip eden kaynaklara göre, yaklaşan Hindistan Premier Ligi (IPL) sezonu öncesinde.
Geçen yılın sonlarında korkunç bir araba kazası geçiren ve en az bir yıl rekabetçi kriketten men edilen Pant, Delhi takımının ayrılmaz bir parçasıydı ve aynı zamanda onların kaptanıydı. Delhi, bir süredir Pant’ın yerine Hindistan’ın geçmesinden endişe duyuyor.

“Delhi Capitals, muhtemelen mevcut sezon için Rishabh’ın yerine Abhishek Porel’in adını koyacak. O sadece 21 yaşında ve Ricky Ponting ve Sourav Ganguly’nin yönetimi altında, Rishabh geri döndükten sonra bile ikinci bir seçenek olarak bakılabilir” dedi. bir IPL. Kaynak, PTI’ye anonimlik koşuluyla söyledi.
Ayrıca Maverick Mumbai topa vuran oyuncusu Sarfaraz Khan’ın en azından ilk birkaç maçta Delhi’nin 1 numaralı kaleci topa vuran oyuncusu olacağı da duyuldu, çünkü bu pek olası değil. Phil tuzu başından itibaren kullanılır.
Kaynak, “Şu andan itibaren Sarfaraz, Lucknow Super Giants’a karşı başlayacak gibi görünüyor ve deney işe yararsa devam edecek” dedi.

Phil Salt’ın sorunu, vuruş oyununa elverişli olmayan bir Kotla kursuna gidiyor olabilir. Top sopaya kolayca girmeyecek ve muhtemelen kaliteli topaçlara karşı mücadele edecek.
Delhi başkentleri, Kalküta’daki ilk kamplarındaki duruşmalara Bengalli Porel, Karnataka eldivenleri Luvnith Sisodia ve Saurashtra’nın ev devi Sheldon Jackson’ı çağırmıştı, ancak kararsızlardı.

kriket adamı


Delhi’de ayrıca, şu anda Upendra Yadav’dan sonra Demiryollarının ikinci kalecisi ve Syed Mushtaq Ali kupası için Ulusal T20 Şampiyonasında bir asırlık övünebilecek sert bir solak olan Barinder Vivek Singh de vardı.
Jackson en büyük isim olsa da, 36 yaşında, kesinlikle gelecek için değil. Diğer bir mantık ise, Jackson’ın bunca yıldır IPL kodunu kıramadığı ve depoda fazla kalmamış olabileceğidir.


1/11

IPL İlk 10: En yüksek başarı oranlarına sahip oyuncular

Alt yazıları göster‘Muscle-Russell’ın IPL’deki en yüksek başarı oranları listesinin başında yer alması şaşırtıcı değil. KKR’nin yıkıcı çok yönlü oyuncusu, IPL’nin 98 maçında 177.88’lik bir başarı oranına sahip. Şimdiye kadar IPL’de 10 sezon oynadı ve 137 dörtlü ve 175 altılı olmak üzere 2000’den fazla koşu kaydetti. Bugüne kadarki en yüksek IPL puanı 88*
Topa en temiz vuruculardan biri olan Kesme, bu listede 2. sırada yer alıyor. 2016 baskısında, Cutting’in 15’ten 39’luk maç kazanma performansı SRH’yi ilk IPL şampiyonluğuna taşıdı. Kesme, IPL’de 21 maçta 168.79 başarı oranına sahip.
Patlayıcı İngiliz çok yönlü oyuncu, son zamanlarda dünya kriketinde topa en iyi vuruculardan biri oldu. Şimdiye kadar IPL’de 3 sezon oynadı ve 4’ü ellili olmak üzere 23 maçta 168.86 vuruş oranına sahip. Şimdiye kadar IPL’de 38 dört ve 40 altıyı vurdu.
Wicket bekçisi topa vuran oyuncu Jitesh Sharma, geçen yıl SRH için IPL’ye ilk çıkışını yaptı ve turnuvadaki büyük başarılarıyla manşetlere taşındı. 2022 sezonunu 234 koşuyla bitirmek için 12 maçta 22 dört ve 12 altı yaptı. Sharma, IPL’de 163.64 başarı oranına sahip.

Bu listedeki 5. oyuncu, zaman zaman KKR tarafından açıcı olarak kullanılan bir başka Batı Hintli vurucu. Bovling saldırısını gününde temizlikçilere gönderme seçeneğine sahiptir. Vurucu Narine, IPL’nin 148 maçında 169.69 vuruş frekansına sahip.
Sert solak vurucu, ilk çıkışını geçen yıl Punjab Kings’in IPL’sinde yaptı. Sri Lankalı topa vuran oyuncu şu ana kadar IPL’de 9 maçta 159.69’luk bir vuruş yüzdesine sahip. Bugüne kadarki en yüksek puanı RCB’ye karşı 43’tü.
Kimse “topu gör, topa vur” mantrasını Virender Sehwag kadar kişileştirmemiştir. Ayrıca IPL’deki en temiz vuruculardan biriydi. Delhi ve Punjab bayilikleri için oynadı. Sehwag, 104 IPL maçında 155.44 başarı oranına sahipti.
Son zamanların Güney Afrika’nın en etkili çok yönlü oyuncularından biri olan Morris, bir zamanlar IPL’de kesin bir favoriydi. Morris aynı zamanda en kısa formattaki büyük hitleriyle de tanınıyordu. 2016 IPL’de Morris, Gujarat Lions’a karşı Delhi için oynayan 32 toptan 82* isabet aldı. Ancak Delhi maçı 1 turla kaybetti. Morris, 81 maçta 155.27 vuruş oranına sahipti.
‘Büyük şov’ IPL’de bir sansasyon yarattı. Maxwell, takımının X faktörü olma potansiyeline sahip. Şu anda RCB için oynuyor. 110 IPL maçında Maxwell’in başarı oranı 153.88’dir.
Avustralya’nın hızlı bowling oyuncusu Cummins, IPL’deki en yüksek vuruş oranları listesinde 10. sırada yer alıyor. Geçen sezon KL Rahul’ın en hızlı yarım asırlık IPL rekorunu eşitledi ve MI’ya karşı 14 top 50’yi vurdu. Cummins’in geçme oranı 152,20’dir. Ancak, IPL 2023’ten çekildikten sonra bu sezon eksik olacak.
Daha çok yarı zamanlı bir eldiven olan ve Anrich Nortje’nin şiddetli hızına karşı koyabilen Vivek için de aynısı, uzman olmayan biri için zor bir teklif olabilir.
Sisodia’nın anları vardı, ancak Porel’in deneme maçlarında hem Ponting’i hem de Ganguly’yi etkilediği açık.
Porel şu ana kadar 16 birinci sınıf maçta eldivenlerle 66 oyun dışı bırakma dışında altı yarım asır kaydetti. Sadece üç yerli oyun oynadı, ancak yine de DC ona yatırım yapmaya karar verdi.

WhatsApp Resmi 2023-02-27, 12.08.31.


Bu arada, Bangladeş, İrlanda’ya karşı devam eden üç maçlık seride 2-0’lık tartışmasız bir üstünlük elde ederken, DC, BCB’nin Mustafizur Rahman’ı 1 Nisan’daki ilk maçı için potansiyel olarak serbest bırakmasını bekliyor.
İrlanda T20 serisi, 1 Nisan’da ardından tek seferlik bir test maçıyla sona eriyor, ancak Mustafizur beyaz top kariyerini uzatmak için geleneksel formatı terk etmişti.
(PTI girişi ile)