REET Mains 2023 Seviye 1 ve Seviye 2 Gönderilerinin Cevap Anahtarı rsmssb.rajasthan.gov.in adresinde Yayınlandı

ManK

New member

YENİ DELHİ: Rajasthan Alt ve Bakanlık Hizmetleri Seçim Kurulu (RSMSSB) REET 2023 cevap anahtarı Seviye 1 ve Seviye 2 pozisyonları için başvuran adaylar Öğretmenler için Rajasthan Yetenek Sınavı 2023 cevap anahtarlarını resmi web sitesinden kontrol edebilir ve indirebilirsiniz – rsmssb.rajasthan.gov.in.
bu REET sınavı 1. Kademe (ilköğretim öğretmenleri) kadroları için sınavlar 25 Şubat 2023 tarihinde 09:30-12:00 saatleri arasında, 2. Kademe (ilköğretim öğretmenliği) pozisyonları için sınavlar ise 25, 26, 27, 28 Mart tarihlerinde yapılmıştır. ve 1 Mart 2023 , iki vardiya halinde, yani 1. vardiya 9:30 – 12:00 ve 2. vardiya 15:00 – 17:30.
Etrafında REET Şebeke Voltajı Cevap Anahtarı 2023Adaylar, doğrudan bağlantıyla birlikte aşağıdaki adım adım süreci takip edebilirler.
bildirimi kontrol et

Nasıl indirilir REET Şebeke 2023 cevap anahtarı?
1. Adım: adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin. rsmssb.rajasthan.gov.in
Adım 2: Ana sayfada Haberler ve Bildirimler bölümüne tıklayın.
Adım 3: REET 2023 cevap anahtarı için mevcut olan bağlantıya tıklayın.
Adım 4: Aynısını indirin ve daha sonra kullanmak üzere basılı kopyayı alın.
Adım 5: Cevaplarınızı REET cevap anahtarı ile karşılaştırın.
Doğrudan bağlantı: cevap anahtarını indir
Adaylar anahtardaki herhangi bir cevaptan memnun kalmazlarsa itiraz edebilirler. İtiraz penceresi 20 Mart – 22 Mart 2023 tarihleri arasında resmi portalda açılacaktır. Adayların yarışma başına 100 Rs ödemeleri gerekmektedir.
Daha fazla bilgi için adayların RSMSSB resmi web sitesine gitmeleri gerekmektedir.