Portekiz – Çek Cumhuriyeti 2:1, futbolcular öndeydi ama kendi kalesine gol atıp duran toplara düştüler

QasiM

Global Mod
Global Mod
Kurtarışın kaybedeni Plzeň stoperi Hran oldu. Stak'ın kalesine yaptığı şanssız şut sonrası ilk golünü 69. dakikada kendi kalesine attı ve süre sonunda Neta'nın sol taraftan aldığı pakı durduramadı. bir hokey hareketi.


M dizlerinin arasından kaydı ve çaresiz Stak'ı neredeyse şiddetle yere seren Conceicao'ya doğru yuvarlandı. Tamamen hak edilmiş bir sonuç, oyunun geçmişi göz önüne alındığında kesinlikle Ech için çok acı verici olurdu.


Teknik direktör Ivan Haka, küme düşme aşamasında dünyanın en iyi takımlarından biriyle tek tek oynadığınızda, yetişememek çok kötü, dedi. Aynı zamanda şunu da kabul etti: Bu ideal bir performans değildi. Derinlere itilmeye izin verdik, balonu patlatmadık…ÇEVRİMİÇİ


Maçı dakika dakika izledik.


Bir saat boyunca aslında sadece futbol kramponlarıyla kendilerini çılgına çeviren kibirli Portekizlilere karşı mücadele ettiler. Daha sonra zayıf sağ ayağıyla Provod'un hayat yıldızını gördü ve büyük bir sonuç almayı umuyordu.


Duvarlarında diken olan slvist genç, Çek kazanının her yerine koştu, ıslak çimlerin ardından dizlerinin üzerinde köşe bayrağına doğru kaydı ve orada vapurlar tarafından pusuya düşürüldü. Ayağa kalktığında parmaklarındaki L harfini kameraya doğrulttu. O gl yeni doğan kızı Lea içindi.


Şöyle düştü: Ceza sahasının diğer tarafında Coufal tarafından beş sayılık bir merkez işlendi ve onu altından Provod'a savurdu. Sağ eli bir futbolcu gibi kancaların arkasında, yani Costa'nın kalesine yakalanamayacak şekilde sıraya girdi.


Dokuz saatten fazla süren oyunun ardından rakibin kalesine düşen ilk Çek taşı oldu. İstatistikçilerin tutuklamanın hemen ardından caddeyi yakalamaya yönelik önceki tek girişimi engellendi.


Portekizliler için ise beklemedikleri bir gelişme oldu.


Kurtuluşun açık tarihi nedeniyle ilk bakışı kendilerine vermek zorunda olduklarından emindiler. Geçit törenine sadece 100 saniye kala Ronaldo, sabırsız Portekizli taraftarları heyecanlandırdı ve tepkisi kulakları sağır etti.


Ne ilk kez ne de son kez.Luke Provod'un Portekiz'e attığı gol.Portekizliler rakibini net bir şekilde mağlup etti. İlk yarının ardından 368 pasla rekor kırdıklarında, anlarını beklediler. Ronaldo'dan hemen önce Hole ve Souek'in geri çevirdiği merkezlerde oynamadı. Kaleci Stank de uzun bir süre kaleyi aşağıda tuttu ve bir saatten kısa bir süre sonra Ronaldo'nun serbest vuruştaki golünü de kaydetti.


Ünlü Portekizli geleneği gereği derin bir nefes aldı, benden uzaklaştı, saçlarını ıslattı ve keskin eliyle Çek muhafızı okşadı. Buna ek olarak, stadyum dramatik bir şekilde sislendi ve aniden çimlerin üzerine sağanak bir sağanak yağmur yağdı.


Ancak bunun geri kalanını hiçbir şekilde etkilemediğini değerlendirdi Provod. Trvnk kesinlikle mükemmeldi. Şimdiye kadar oynadığı en iyilerden biri.


Maç boyunca attıkları büyük gollerin ardından 69. dakikada bu kadar şanssız bir şekilde yenilmeleri üzücü olacak. Mendes kalenin önündeki çaprazı körü körüne geri verdi ve Stank istemeden onu Hran'ın kaval kemiğine vurdu. Bu onu vatansever yaptı.


O zamana kadar Hran Pitom büyük turnuvada birinciliği parlak bir şekilde elde etmişti. Ayrıca Ronaldo ile birkaç kez düello yaptı, iyi bir şekilde desteklendi ve Hole ve Krejm'in üçlüklerinden iki par attı. Geri kalanlar ise denize gitti.
Portekiz'i kurtaracağım – Çekoslovak Vitinha.Sonsuz Portekiz kombinasyonları sırasında sürekli ileri geri hareket etmek için sahip oldukları tüm gücü kullandılar. Takım, yedi maç boyunca doksan dakika boyunca acı çekerken, favori oyuncu kararını verdi.


Maçtan önce kendilerini aktif olarak göstermek isteseler de dışarıdan oynamak istediler ancak bunu yıldız takıma karşı sadece bir dakika boyunca istikrarlı bir şekilde yapmayı başardılar. Enerjik bir girişin ardından sürünerek yumurtadan çıktılar. Sadece çorbanın onlara izin verdiği kadar çalıyorlar. Isınma sırasında da sofistike bir atakla harika vakit geçirdiler.


Remz'in alacağı sonuç, Ivan Hak'ın takımının azminin bir ödülü olacak ve böylece Gürcülerin Cumartesi günü atak yapacakları bir sonraki maç için harika bir hazırlık olacak.


Ancak Portekiz'e karşı zaman zaman çok derine indiler, böylece Schick tankı bile skor tablosunda kendi kalesinden en fazla elli beş metre uzakta hareket ediyordu. Coufala'nın merkezine nadir görülen bir hücum atağı sonrasında golün hemen öncesinde ceza sahasına ilk koşan o oldu, ancak kafa vuruşunu yapamadı.


Ve bundan kısa bir süre sonra, 100. golün hemen öncesinde kaptan Ronaldo karşısında büyük bir hata yaptı, şuttaki en tehlikeli Portekizli oldu. VPN'de duran topu geçtikten sonra kendini harika bir şekilde yönlendirdi, Provod'u hızla atlattı, ancak Stank'in golü bu şekilde bozuldu. ve hayranları daha sonra defalarca adını seslendi.


Ve Euro kapasitesi açısından Leipzig'deki arena, dışarıdaki gürültü, kızıl renklerle aydınlatılan çatının altındaki gürültü, muhteşem akustik sayesinde başlama vuruşundan iki gün önce olağandışıydı.


Sözde süpermen Ronaldo, kulağında gümüş bir kurşun parlayarak kabinden dışarı koşar koşmaz, Portekiz taraftarları çılgına döndü. Isınma sırasında da onun her vuruşunu ikonik yavaşlamayla kutladılar: Siiuuu!


Çek takımından kaptan Souek, kaleci Schick ve stoper Krej en popüler isimlerdi. On beş bin Çek taraftarın futbolcularla birlikte milli marş söylemesi bazı futbolcuların da gözlerine dokundu. Estonya tribününde Petr Fousek'in yanında oturan Başbakan Petr Fiala, Estonya'nın ilk Euro gezisini kaçırmadı.


Ve çok eğlendiler.


Koç Haek'in turnuvaya girmeden bir gün önce taraftarlara söz verdiği etkinliği gördüler. Küçük bir cadde, sadece temel kadroda hayati bir şans yakaladı, çizgiden çizgiye salındı, topu istedi, meşgul oldu ve ilk yarıdan sonra en aktif Çek oyuncusu oldu. Bu dakikalardan sonra Schick, ceza sahasının kenarından bir penaltı vuruşu bile yaptı, ancak blok yapan savunma oyuncusuna çarptı.
Cristiano Ronaldo, Esk karşısında aldığı galibiyetten dolayı mutlu.Ancak sempatik su gerçekten uzun sürmedi.


Portekizlilerin gerçekten ilgilenmeleri halinde endişe duyacakları açıktı. Bu takım sadece olağanüstü Ronaldo'nun etrafında başarılı olmaktan çok uzak. Sadece Manchester United'dan iki, Manchester City'den iki, Paris St.'den iki dövüşçü var. Germain, ikisi Porto'dan, biri Barselona'dan, biri de AC Miln'den. Yıldızın yanında yıldız.


Atletik vücutlu, ince yapılı Teba Leao, Ronaldo'yu ucuna kadar yüzdü ve on dakikadan kısa bir süre sonra onun için ilk Portekiz golünü hazırladı. Coufal omzunda el salladı ve Portekizli kaptan sebepsiz yere yola koyuldu.


Benzer anlar sürekli tekrarlanıyordu.
Portekiz – Çek Cumhuriyeti arasındaki maçların istatistikleri, gol denemeleri, goller, dren me, oekvan gl ve belirleyici gl.Küçük bir yanlış adım, teknik bir eksiklik veya hatalı bir pas, kendi kalesine seksen metre bile mal oldu ve Portekizliler hiçliğin ortasındaydı. Bu bir kez Provod'un başına, iki kez Coufal'ın başına geldi.


Pesto da daha sonra ondan yola çıktı ve bir vizyona inandı.


Hrane'nin kendi ipini bağladığı zincir de aynı sayılabilir. VAR müdahalesinin ardından Jota'nın 87. dakikada attığı gol de geçersiz oldu çünkü yakın takım arkadaşından önce kaleye kafa atan Ronaldo ofsayt pozisyonunu zar zor değerlendirdi.


Sadece Portekizliler dl ve tztz gl'yi yuvarladılar ve set ace fırına koydular. Sağ tarafta Coufal çizgiye yakın bir düelloda düştü, Neto ceza sahasına uçtu ve Conceicao savunma savaşçılarının işbirliğini tamamladı.
Avrupa Şampiyonası 2024

18/06/2024 21:00

Nhradnich:
D. Jota, J. Flix, P. Neto, G. Ramos, A. Silva, F. Conceicao, G. Incio, J. Neves, M. Nunes, R. Patrcio, R. Neves, J. S, D. Pereira, J. Palhinha, N. Semedo
Nhradnich:
D. Jursek, L. erv, M. Vitk, M. Jursek, A. Hloek, A. Bark, P. evk, T. Chor, O. Lingr, D. Zima, M. Chytil, T. Vlek, V. ern, M.Kov, V.Jaro


Karar: M. Guida – F. Meli, G. Peretti

Çevrimiçi rapora tıklayın