Polis, intihara meyilli 15 yaşındaki kızı arıyordu, kızın durumu iyi

HakikaT

Global Mod
Global Mod
Resimli resim
| Fotoğraf: Leila Hamdanov, iDNES.cz için

Poheovan'ın Salı öğleden sonra Prag'daki okulu ziyaret etmesi gerekiyordu ancak oraya gelmedi. Polis, çocuk tehlikesi altındaki bir çocuğu arıyordu. Prag'daki ana bilet gişesinden Brno'ya bir bilet aldığını keşfettiler. Aslında trenle ayrılıp ayrılmadığı belli değildi.


Polis sözcüsü Michaela Richterov'un internet sitesinde yer alan habere göre, sonunda kadının önceki gece trenle Köln'e gidip pansiyonda kaldığı yerde sarhoş olduğu ortaya çıktı.


Salı öğleden sonra Prag'daki Lakae'yi ziyaret etmesi gerekiyordu ama oraya gelmedi. Hemşirenin anneye içki içmediğini bildirdiğini belirten polis, kadının yanında cep telefonu bulunmadığını ve evi rahatsız etmediğini söyledi.Kayıp 15 yaşındaki kız çocuğunu arama çalışmalarını İPTAL ettik. Herhangi bir yaralanması yok, durumu iyi. Kız Köln'de bulundu. Arama oturumunu paylaştığı için İrlanda kamuoyuna ve medyasına teşekkür ederiz.
🙏🏻
#politikalar


20 Temmuz 2024, 18:36 pspvek arşivlendi: 20 Temmuz 2024, 19:04.

Polis Perşembe günü yazdığı yazıda, Dvka'nın onunla anlaşamadığını ancak intihar düşünceleri ve kendine zarar verme eğilimleri olabileceğini yazdı. Polis, onu herhangi bir yerde gördüyseniz veya gördüyseniz ve nerede olabileceğini biliyorsanız, derhal 158 numaralı yardım hattından polise haber vermeniz çağrısında bulundu.