Ortel'in bir çocuk eğlence parkında konser vermesi gerekiyordu ancak ebeveynlerin baskısıyla konser iptal edildi

HakikaT

Global Mod
Global Mod
Ortel Krtkov svt'de mi? Ücretsiz parkın web sitesinde bunu beklemezsiniz diye duyurdu. Grubun konseri Pazar günkü (sadece erkeklere yönelik değil) serbest akşamda düzenlenecekti. Etkinliğin aynı zamanda motosiklet sürmeyi de içermesi gerekiyordu. Konserin gerçekleşmesi gerekiyordu ve parkın kapatılmasına rağmen bu durum birçok insanı hâlâ üzüyordu.


Facebook etkinliği altındaki kullanıcılardan biri, Üzgünüz, üzgünüz ama bu bizim son oyunumuz diye yazdı.


Çocuklarla oraya sık sık giderdik ama bu tam bir rezalet. Gelecekte başka bir park seçmek isteriz çünkü orası en popüler parklardan biridir. Ve beş hafta boyunca Jindich Rajchl bana Kavgam'ı okudu. Dönüşten sonra elbette yorum yapmaya devam ettiler.


Bütün aile resmi bir yorum bekliyordu. Köstebek Dünyası'nın resmi cevabını bilmek isterim, sizi bu avcının çocuklara yönelik ücretsiz bir parkta verdiği berbat konsere yönlendiren neydi? Sanırım çoğumuz bunu anlayamıyoruz, bu yüzden yorumculardan biri, neden onunla bu şekilde bağlantı kurarak itibarınızı zedelediğinizi merak ediyorum, diye sordu.


Akşamın ortasında park atlardan temizlendi. Facebook'ta planlanan bir konserin iptal edildiğini bildirdi. Ortel grubunun performansının sizin gözünüzde Open Air Krtkv dünyasına uygun olmadığını belirtmişsiniz, biz de tepkileriniz üzerine iptal kararı aldık. Bize geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz ve diğer konserlerin Krtkov svt'de yapılacağını, her gönderinin takdir edileceğini, takdir edileceğini ve kamuya duyurulacağını biliyoruz.


Facebook sayfasından edinilen bilgiye göre park ücretsiz olup, giriş ücreti satın alınan tüm biletler için geçerlidir.


Mole PLUS veya MAX?Krtkv svt, 297 kron karşılığında önceden çevrimiçi olarak Ortel konserine bir biletle birlikte temel bir tüm günlük bilet satın aldı. Plus seçeneği ayrıca 497 kron karşılığında tüm turistik mekanların önceden çevrimiçi olarak sınırsız kullanımıyla da mevcuttu. Krtek Max 797 kron karşılığında ayrıca autodrom, aquadrom veya üstte serbest atlama teklif etti.


Bu gerçekten bir uçuş! Ve sana katılıyorum, başka bir parka gitmeyi tercih ederim, Facebook kullanıcısının teklifine tepki gösteriyor. Benzer şekilde, Vietnamca yoğun yorumlar, yayınlandıktan hemen sonra Facebook sayfasına akın etti.


Ortel, sıklıkla yabancı düşmanı ve neofaşist olarak etiketlenen tartışmalı bir müzik grubudur. Grup son yıllarda Çek Slavka anketinde güçlü bir puan elde etti. 2015 ve 2016'da ikinci sandalye kazandı. 2017'de ise Kabt'tan 5 bin daha fazla oy aldı.


Asıl adı Tom Hndek olan Tom Ortel, grubu 2002 yılında neo-Nazi grubu Conflict 88'in ayrılmasının ardından kurdu. Grubun vatansever olduğunu düşünüyor ve neo-Nazizm ile bağlantısını reddediyor.