ONLINE: Třinec – Pardubice, ev sahibi takım finalde bir maç puanı kazanabilir

QasiM

Global Mod
Global Mod
Tinet, Finlandiya karşılaşmalarındaki yarı finallerdeki tarihi dönüşün ardından tamamen farklı bir durumda. İlk maçı kazandılar ve ikinci maçta berabere kaldıktan sonra Cumartesi günü tekrar öne geçtiler. Temel dünyanın egemen lideri bugün kazanmalı. Porka son anlamına gelmiyor ancak son birkaç yılın şampiyonlarına karşı 1:3'lük bir beraberlik büyük bir sınav olabilir.

ÇEVRİMİÇİ: Tinec Pardubice

Detaylı olarak takip ettiğimiz serinin durumu 2:1

Martin Kaut bu şekilde girdi.

Onların peşinden gitmeli, yetişmeliyiz. Bu m tk için, biz daha iyi bir takımdık ama bu onun içindi. Birkaç hata yapmamız gerekiyor ve yarın kazanacağımızı biliyorum, dedi Tonk Cumartesi günü tezahürat yaptı ama on iki maçta hâlâ beş puanım var. Temelde aptal oyun için bir puan topladı.

Tinec ayrıca yüksek atlamada da başarılıdır.

Zdek Motek'in Azizleri liderliği ele geçirdiği anda savunma duvarlarını geçin. Pardubice'nin çok fazla gücü olmasına rağmen, genellikle çok optiktir, örneğin Cumartesi günü saat 15:00'te olduğu gibi. Ayrıca Tinec'in mükemmel Libor Hudek'i var, bu maçın sonucunu iki gol ve bir asistle belirledi ve play-off verimliliğinde 15 puanla en yüksek noktaya ulaştı.

Öte yandan başka bir oyunda hata alıyorum. Sakatlanan savunma oyuncuları Jakub Jebek ve Martin Marinin'i oynamayın ve sadece sakatlanan lider Martin Rika için tincto tonka pozisyonunda oturun.

Herkesin temelde değiştirilebileceğini kanıtladık. Onlar da oynayıp takımı yenebileceklerini gösterdikleri için çocuklarla gurur duyuyorum.

Bu arada Tinec üretkenlikle süslenmiştir. Steelers şu ana kadar 71 golün dokuzunu dönüştürürken, Doğulular ise 110 gol atmaya çalıştı. Bu altı kişiden Marek Zadina'nın takipçileri ilgili maçta iki gol attı…

Her iki takım da şu ana kadar kendi kalelerinde sınır tanımazken, tüm kurtarışlar diğer tarafta Ondej Kacetl ve Roman Will tarafından yapıldı.

Pardubice ikinci maçtaki gibi karşı koyabilecek mi? Pkn Gly'de oynanmaz. Buz içmemiz lazım, diye gülüyor Kaut.