ONLINE: Tafta’nın Dünya Kupası suyuna dönüştürülmesi. ei dr tvrt mso

QasiM

Global Mod
Global Mod
Geçen sezon Tafeta atışlarının her iki ucunda da ulaştıkları konum olan yedinci sıradan başlayacağım. Jislov’un performansının zirvesindeyken Tereza Vobornkov, Davidov ve Krm ile birlikte dörtlünün ana karakteri haline geldi ve üçlüye bir kez Jon Mareek ve bir kez de Tom Mikyska eklendi.ONLINE: Sstersund’da tafta değişimi


Drenajı detaylı olarak takip ediyoruz.


Ancak geçen sezon Vobornkov, Davidov, Krm, Mikyska’nın beşinci olduğu Oberhof dünya şampiyonasında birkaç kez en iyi sırayı kazandı.


Bu, siparişin yıllar önce istikrarlı bir şekilde zarar gördüğü sonuçlar listesinin en altına geri dönmesine neden olacak bir sonuçtur.


Cumartesi günü Stersund’da Tafet takım üyeleri ilk olarak bu sezonun kural değişikliklerinden biri olan birleşik pist uzunluğunu deneyecek. 7,5 kilometrelik mesafeyi sadece kadınlar kullanabiliyor.


Ayrıca her tafta katmanının tabanda biri solda, diğeri ayakta olmak üzere iki durağı vardır. Tüm takım disiplinlerinde olduğu gibi, tafet vardiyasında bile biatloncu bir dönüşü kaçırırsa düzeltme fırsatına sahiptir, ancak tüm yedek oyuncular atıldıktan sonra bir penaltı turu gelir.


Çok şey oluyor, bu yüzden karar tahtada verilecek. Bu yüzden önceki sezonlarda en iyi skoru yapan oyuncuları seçtik. Koç Michael Mlek, adaylık için onlara kapıyı verdik, diğerlerinin bunun için mücadele etmesi gerektiğini söyledi.


Yemi mümkün olduğu kadar tafta etrafına yaymam gerekiyor. Ne zaman seçmeliyim, birinci ve dördüncü saniyeler açığa çıkıyor ve bu eğlenceli, başlamadan önce biliyordum. Bizden sonra tafeti Karlk halletti, teyzem Davidov’lardan sorumlu. Vobornkov, tafta çiftleriyle dönüşümlü olarak yer alıyor, bu nedenle Jislov, Finli kadının sorumluluğunun hissedildiği kadroya geri dönüyor.


Markta takımımızdaki en güçlü biatloncudur. Eğer baştan çıkarma unsuruyla vuruyorsa Jessica harika bir dövüşçüdür. Asla bilemezsiniz. Yapılı baştan çıkarıcı eğitmen Egil Gjelland, zeminde çok sağlam olduğunu ve hazırlık aşamasında uzun süre çalıştığını açıkladı.


Geçen sezon Fransa takımı Dünya Kupası’nda Smench Tafet’in her iki maçını da kazandı, ardından Norveçliler Oberhof’taki Dünya Şampiyonasında zirveye yerleşti. İtalya, Almanya ve Almanya’nın da güçlü bir karanlık geleneği var.


Bunlardan hangisi mevsimin suyuna en çok yakışıyor?


Çevrimiçi raporda izleyin.