ONLINE: Soldier Hollow'da Kadınlar Sprint'i. Voborníková altın merkeze geri dönüyor

QasiM

Global Mod
Global Mod
Yirmi yaşında Vobornkov Yüksek dağ tatil beldesinde pek çok madalya anım var, sprintte altın madalyanın yanı sıra aynı mekanda engelli koşuda dünya şampiyonluğu ve dayanıklılık yarışında da bronz madalya kazandı.

ONLINE: Soldier Hollow'da 7,5 km'lik sprint

Drenajı detaylı olarak takip ediyoruz.

Biriyle ilgili güzel anılarım olduğunda bana çok yardımcı ol. Orada takılmak ruhuma iyi geliyor, sendika ağına iyi geliyor.

Sprintte Vdka hariç 34. sıradan başlıyor Hanna Bergov o sırada pistte herkesin favorisiyle birlikte olacaklar.

Tsn ped en iyilerden biri Justine Braisaz-Bouchet Fransa'dan boşa giden bir yolculuk Markta Davidov 22'nci sonuçla bu sezon şu ana kadar hız sınırlayıcı çıkmadı, en iyisi Lenzerheide'de 18'inci oldu. Ancak son birkaç haftadır Davidov yine uçurumun eşiğinde ve bu yüzden sezonun en yüksek seviyesine bağlı kalmayı düşünüyorum.

48. kasabadan itibaren menfez var Jessica JislovAralık ayında Hochfilzen'deki sprint performansıyla ilk 10'a giren ilk yerel Çek takımının üstesinden geldi. Simetriyi korumak için Jislov sezon ortasında bile yeniden en iyiye girebilir.

Lucie Charvtov 67. kasabadan başlıyor. Ayrıca bu sezon sprintte ilk 10'a girmeyi başardı, özellikle Ruhpolding'de sekizinci oldu. Geçen hafta sonu Oslo'da tek turu tamamladı, bu yüzden ikinci sıraya hazır olması gerekiyor.

Başlangıç listesinin sonuna çeyrek kala yola çıkın Otçovsk. Şu ana kadar sadece IBU Kupası'nda yarışan yirmi yaşındaki biatloncu, Dünya Şampiyonası sırasında yedek olarak Nové Město'da yer aldı ve ilk kez Dünya Kupası atmosferini tattı. Galamda hava karanlık ama ne bekleyeceğimi, en iyi ihtimalle ne kadar kaybedeceğimi bilmiyorum.

Ancak Lake Placid Üniversitesi'nde her alanda altın madalya kazandığı Amerika Birleşik Devletleri'ne dair hoş anıları var. Soldier Hollow'da Vobornková ile birlikte gençler dünya şampiyonasını tamamladı ve dayanıklılık yarışmasında kendisi için maksimum 13. sırayı aldı. Soldier Hollow'daki pisti hatırlıyorum ve burada güzel vakit geçirmiştim. Burayı seviyorum ve Dünya Kupası için olumlu bir ilk tur.

Favoriler arasında en çok dikkat Norka'ya odaklanacak Ingrid Tandrevoldova ve Braisazová-Bouchetová, çünkü öncelikle bu iki biatloncu en az değerlendirilen disiplinlere sahip.

Küçük kilo glbus için mücadele ederken, Tandrevoldov iki galibiyet ve bir ikincilikle önde gidiyor. Braisazov-Bouchetov'un iki galibiyet artı bir pka teyzesi gibi biraz daha yüksek bir dengesi var. Bu sezon sprinti kazanmayı başaran tek biatloncu Fransız Lou Jeanmonnotovama bir kilo derinlikte.

Disiplin değerlendirmesinde İtalyan bir kadın lider mücadelesine dahil olacak Lisa Vittozziov iki kez teyze ve büyük bir başarısızlık durumunda ikisi Elvira Bergov bir kez nazik ve iki kez pt.

1.695 metrelik paraşütle atlama sadece beklenen isimlerle mi sınırlı olacak, yoksa favoriler bir anda diğer baştan çıkarıcılardan biri mi olacak?

Saat 23:00'ten itibaren çevrimiçi raporda izleyin.