Okamura, nasıl davranmamız gerektiğini dikte etmek için merkeze ihtiyacımız yok diyor

HakikaT

Global Mod
Global Mod
Birlikte yarışan SPD ve Trikolora, Ortel grubunun konserinin taraftarları kendi mitinglerine çekeceğini umuyor.


AB göçmen paktını istemiyoruz, Yeşil Anlaşmayı istemiyoruz, avroyu istemiyoruz, içten yanmalı motorlu arabaların yok edilmesini istemiyoruz, ilk cümleyi korumak istiyoruz, biz Okamura, egemen devletlerin işbirliği yaptığı bir Avrupa istediğini ve SPD ile Tricolor'un Avrupa seçimlerine gideceğini özetledi.


SPD ve Tricolor adaylarından biri, Svobodnch partisini iki yıl boyunca yöneten eski milletvekili Petr Mach. Onun arkasında SPD milletvekili Ivan David ve Trikolora başkanı Zuzana Majerov adaylar.


Son Avrupa seçimlerinde SPD hareketi oyların yüzde dokuzunu ve iki milletvekilini kazandı. MEP Hynek Blako daha sonra hareketten ayrıldı.


Ulusal Lig için yarışan Fabrice Leggeri, Marine Le Penov, Fransız parlamentosunun Ulusal Lig üyesi meslektaşı Thibaut Francois ve Kimlik ve Demokrasi partisinin genel başkanı ve Belçikalı milletvekili Gerolf Annemans Vlmsk. Gösterinin sonunda Kuzey Birliği'nden İtalya Başbakan Yardımcısı Matteo Salvini'nin selamları duyulacak.


Ortel grubunun konseri, saat 17.00'den itibaren dolacak olan SPD ve Tricolor mitinginden bir saat önce başlıyor. Okamura'nın mücadelesi, Dünya Hokey Şampiyonası'nın play-off'ları: ABD ile maç gündemde olmasına ve SPD ile Trikolora rallisinin ardından akşam olmasına rağmen Slovaklar, Kanada'ya karşı çeyrek finalde oynayacak.