NEET UG 2023: DigiLocker Onay Sayfası Nasıl İndirilir

ManK

New member

Ulusal Uygunluk cum Giriş Testi – Lisans, NEET UG, Hindistan’daki en rekabetçi tıbbi giriş sınavlarından biridir. İçin hazırlık NET 2023, adayların sistematik ve disiplinli bir yaklaşım izlemesi gerekir ve NEET sınavına hazırlanmak yıllar ve aylar alır. Öğrenciler titiz bir şekilde çalışarak giriş sınavına hazırlanırken, diğer güncellemelerden ve gelişmelerden haberdar olmalıdırlar. NEET UG 2023.
NTA, tüm NEET öğrencilerini ek bir platformla kolaylaştırır. DigiLocker ve UMANG onay sayfası, salon bileti ve daha fazlası gibi belgelerini kontrol etmek ve indirmek için. Şu andan itibaren, bu makale adaylara NEET UG 2023 Onay Sayfası DigiLocker’dan.
NEET 2023 – Lisans başvuru süreci halen devam etmekte olup, NEET başvuru formunu göndermek için son tarih 6 Nisan 2023 olup, sınav 7 Mayıs 2023 tarihinde yapılacaktır.
NEET UG 2023 Onay Sayfası Nasıl İndirilir?
1. Adım: adresindeki DigiLocker’ın resmi web sitesini ziyaret edin. digilocker.gov.in
Adım 2: DigiLocker’a zaten kayıtlıysanız, bilgilerinizle oturum açın. Hesabınız yoksa, cep telefonu numaranızı girerek ve bir OTP ile doğrulayarak yeni bir hesap oluşturun.
Adım 3: Giriş yaptıktan sonra, açılan sayfada Düzenlenen Belgeler bölümüne tıklayın.
Adım 4: Şimdi size verilen belgelerin listesini kontrol edin. NEET UG 2023 onay sayfasına bakın.
Adım 5: İndir düğmesine tıklayın. Sayfa, yeni bir PDF formatında yeni bir sekmede açılacaktır.
Adım 6: PDF’yi kaydedebilir veya ileride başvurmak üzere basılı bir kopyasını oluşturabilirsiniz.
Adaylar, Aadhaar numaralarını DigiLocker hesaplarına bağlamamışlarsa, uygulamadan belgelerine erişmeden önce kendilerine sorulacağını unutmamalıdır.