NEET PG 2023 Scorecard bugün nbe.edu.in adresinde yayınlandı, nasıl indirilir

ManK

New member

YENİ DELHİ: Ulusal Tıp Bilimleri Muayene Kurulu (NBEMS) NEET PG 2023 Puan Kartı bugün, 25 Mart 2023. Resmi NEET PG sonuç bildiriminde belirtildiği gibi, bugün itibariyle adaylar puan kartlarını resmi web sitesi olan nbe.edu.in adresinden indirebilirler.
Resmi duyuruda, “NEET-PG 2023’te yer alan adayların bireysel puan kartı https://nbe.edu.in/ web sitesinden 25 Mart 2023 tarihinde/sonrasında indirilebilir.”
NEET PG Sonuç Bildirimini Kontrol EdinAncak NEET PG 2023 sonuçlar 14 Mart 2023’te açıklandı. 5 Mart 2023’te yapılan Ulusal Uygunluk cum Giriş Testi (Lisansüstü) sınavına yaklaşık 2 bin aday girdi. Sınav, Yargıtay’ın tüm dilekçeleri reddetmesinin ardından orijinal programa göre yapıldı. NEET PG 2023 sınavını erteleyin.
NEET PG 2023 Puan Kartı Nasıl İndirilir?
1. Adım: adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin. nbe.edu.in
Adım 2: Ana sayfada, NEET PG puan kartları için mevcut olan bağlantıya tıklayın.
Adım 3: Yeni bir pencere açılacak, kimlik bilgilerinizi girin.
Adım 4: Bireysel NEET PG puan kartınız ekranda görüntülenecektir.
Adım 5: Aynısını indirin ve daha sonra kullanmak üzere bir çıktı alın.
NEET PG puan kartını indirmek için doğrudan bağlantı
Tıbbi Danışmanlık Komitesi (MCC) danışma süreci muhtemelen Temmuz ayında başlayacak. Adaylara tıbbi stajlarını tamamlamaları için 11 Ağustos 2023 tarihine kadar süre verildi. Daha fazla bilgi için adayların NEET PG 203 ile ilgili güncellemeleri takip etmeleri ve resmi web sitesini düzenli olarak ziyaret etmeleri önerilir.