NAAC ekibi Maharaja Sriram Chandra Bhanjadeo Üniversitesini ziyaret etti

ManK

New member


BHUBANLAR SAVAŞI: Ulusal Değerlendirme ve Akreditasyon Konseyi (NAAC) ekip üyeleri ziyaret etti Mihrace Sriram Chandra Bhanjadeo Üniversitesi, Baripada Üniversitenin kendi kendine çalışma raporunda yaptığı çalışmaların değerlendirilmesi için Pazartesi günü.
Müfredat yönlerini, öğretme, öğrenme ve değerlendirme, araştırma, danışmanlık ve uzantıları, altyapı ve öğrenme kaynaklarını, öğrenci desteği ve ilerlemesini, yönetişimi, liderliği ve yönetimi, ayrıca kurumsal değerleri ve en iyi uygulamaları denetlerler.
Üniversite kendi kendine çalışma raporunu (SSR) çevrimiçi olarak NAAC’a göndermiştir. Ekip, üniversite tarafından SSR’de sunulan verileri doğrulamak için kurumu ziyaret etti. Duruşma 29 Mart’a kadar sürecek.
Ekip ziyarete geliyor Utkal Üniversitesi gelecek ay. İncelemelerine 19 Nisan’da başlayacak ve 21 Nisan’a kadar devam edecekler. Utkal Üniversitesi Yazı İşleri Müdürü Avaya Kumar Nayak, “Kampüsteki geliştirme çalışmaları, öğrenme yöntemleri, bilgisayar sistemleri, akıllı sınıflar, e-ofis, kütüphane, CCTV sistemleri ve diğer şeyleri denetleyecekler” dedi.
Nayak, üniversitenin NAAC ekibi ziyaretine hazırlandığını söyledi. Çevre düzenlemesi ve diğer güzelleştirme çalışmaları nedeniyle kampüsün artık farklı göründüğünü sözlerine ekledi.
Kaynaklar, NAAC ekibinin ziyaret edebileceğini söyledi. Fakir Mohan Üniversitesi Balasore ve Utkal Üniversitesi değerlendirmesinin tamamlanmasının ardından Sambalpur Üniversitesi. Berhampur Üniversitesi dışında, çoğu devlet üniversitesi NAAC ekibi tarafından değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Berhampur Üniversitesi değerlendirmeden sonra B notu aldı.