MH SET 2023 Kabul Kartı setexam.unipune.ac.in adresinde Yayınlandı, İndirme Bağlantısı Buradan

ManK

New member

Maharashtra SET Giriş Bileti 2023: Savitribai Phule Pune Üniversitesi (SPPU) Maharashtra Eyalet Uygunluk Testini yayınladı, MH SET Erişim Kartı 2023. Sınava başvuran adaylar, resmi web sitesinden giriş kartını kontrol edebilir ve indirebilir. setexam.unipune.ac.in.
Takvime göre, MH SETİ 2023 Sınav 26 Mart 2023 tarihinde yapılacaktır. Devlet yetenek sınavı, 10:00-11:00 ve 11:30-13:30 saatleri arasında olmak üzere iki oturumda yapılacak objektif tipte bir sınav olacaktır.
İndirmek: MH SET 2023 Erişim kartı
Nasıl indirilir MH SET Erişim kartı 2023?
2. Adım. unipune.ac.in adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin
2. Adım. Ana sayfada, SET Admit Card 2023 bağlantısına tıklayın
Adım 3. Şimdi bilgilerinizle giriş yapın
Adım 4. Erişim kartınız ekranda görünecektir.
5. Adım. İleride başvurmak üzere indirin ve yazdırın
sınav modeli
(A) SET, Amaç Modunda çevrimdışı olarak gerçekleştirilir. Test iki kağıttan oluşacaktır. Her iki bildiri de sadece nesnel sorulardan oluşur ve sınav günü ara verilmeden iki ayrı oturumda yapılır.
(B) Kağıt-I, adayın öğretim/araştırma için uygunluğunu değerlendirmeyi amaçlayan genel niteliktedir. Öncelikle adayın muhakeme, kavrama, ıraksak düşünme ve genel farkındalığını test etmek için tasarlanmıştır. Paper-I, her biri iki puan olmak üzere elli (50) gerekli hedef tipi sorudan oluşacaktır.
(C) Paper-II, adayın seçtiği konuya göre (Matematik Bilimi hariç) hedef türünde yüz (100) zorunlu sorudan oluşacaktır. Her soru iki puan alır. Matematikte, bir öğrenci Bölüm I ve II’den veya Bölüm I ve III’ten tüm soruları (100) denemelidir. Her iki bölümden, yani II ve III’ten sorular içeren OMR sayfaları reddedilir.