Koç Servette, Pilsen ile düellodan önce Slavia'nın muhtemelen bunu tekrarlamayacağını umuyor

QasiM

Global Mod
Global Mod
50 yaşındaki teknik adam, takımının o zamandan bu yana önemli bir ilerleme kaydettiğini ve Stade de Genve'deki çeyrek final karşılaşmasına hazır olduklarını söyledi. Bunu Pedzpas'ın basın toplantısında söyledi.

Servette Plzeň

Perşembe günü saat 21:00'den itibaren ONLINE

Son bir ayda çok hareket ettik, bu özgüvenli oyuna da yansıyor. Amacımız en az bir gol atıp iyi bir sonuçla intikam yoluna girmek. Weiler gazeteye, önlerinde büyük bir mücadelenin olduğunu ancak biz hazır olduğumuzu söyledi.

Dün Prag'a karşı oynadığı maçların ardından Avrupa maçlarında yer almanın oyuncuları için büyük bir sıçrama olduğundan bahsetti. Servette, evinde oynadığı maçtan bu yana 14 maçlık galibiyet serisini kaybetmedi ve takım, Konferenn Ligi play-off ilk turunda Bulgar şampiyonu Ludogorets Razgrad'ı mağlup ederek son 16 turuna çıktı.

Slavia'ya karşı bizim için çok zor bir kurtarıştı, şu ana kadar bunu fark ettim. Hem burada hem de Prag rövanş maçında çok sorun yaşadık, bir kez bile geri adım atmadık. Her iki maça da geç girdik ama sonuçları biliyorsunuz. Anderlecht'in, Nürnberg'in veya Mısırlı el-Ahl'ın eski teknik direktörü, aynı şeyin bir daha olmayacağını umuyorum diyor.

Trnink futbolcusu Servette, Pilsen maçı öncesinde gülümsüyor.

Plzeň Slavia'ya benzer. Weiler, atletik, fiziksel olarak güçlü, organize, oldukça tecrübeli ve yaş ortalaması 29 olan bir takım olduğunu, maç öncesinde dünyanın en iyi savunmaya sahip ve altı grup maçını da kazanan tek takıma karşı oynayacağını söyledi.

Çok fazla para almayın, yalnızca bir kez bozdurdular. Savunmalarını kırmanın bir yolunu bulmaya çalıştık. Amacımız perşembe günü yolu bulduğumuzu göstermek olacak ama dünkü lig tablosundaki ikinci takımın ismini henüz açıklamak istemiyorum.

22 yıl aradan sonra Avrupa kupalarında son 16'ya kalan Servette, üst üste çıktığı son beş karşılaşmayı da kazandı. Viktoria dr srii 12 zpas domuz eti olmadan. Pilsen son dönemde iyi durumda, büyük ilerleme kaydetti. Weiler, özellikle kendi evimizde oynadığımızda ne kadar iyi bir oyun olduğunu ekledi.

Cenevre kulübünün basın açıklamasına göre şu anda 14.100 bilet satışta. Nvtva'nın Stade de Genve stadyumunun kapasitesinin yarısını aşması gerekiyor.