İsrail'den takviye geliyor. Lovosic hentbolcuları playofflardan önce bir kaleci kiraladı

QasiM

Global Mod
Global Mod
Tom Shem Tov'un yeni hedefi spor editörü Lovc Jan Landa ile kız avlamak.
| Fotoğraf: HK Lovci Lovosice

Kulübümüzün asıl hedefi madalya için mücadele etmektir. Bu hedef için karanlıkta deneyimli bir kaleciye ihtiyacınız var, çünkü şu ana kadar play-off'lardan elde edilen deneyim açık: Lovc'un editörü Vojtch Srba, kulübün web sitesinde kalecinin bu aşamada anahtar olduğunu söyledi. Adamek'in mevcut sağlık durumuna ve diğer şeylerin yanı sıra takımımızdaki kalecilik stillerinin değişkenliğine yanıt vermemiz gerekiyordu.

Tov kalede Jim Gnell ile eşleşecek. Kulübün spor editörü Jan Landa, çok fazla potansiyele sahip kalecilerimizin olduğunu biliyoruz, ancak play-off'larda, Jirka dışında diğer genç kalecilerin şu anda sahip olmadığı belirleyici deneyime sahip olduğunu açıkladı.

Yirmi yedi yaşındaki İsrail milli takımının bir üyesi ve ülkenin şampiyonu. Tov ayrıca Şampiyonlar Ligi ve EHF Kupası'na katılmak için Maccabi Castro Tel Aviv formasıyla Avrupa Kupası'nda da yer aldı. Ayrıca İsrail'in Bnei Herzliya topluluğunun kuzeyinde bulunan Lindesbergs köyünde de çalıştı.

PLAY-OFF için takviye! Bnei Herzliya kulübünden İsrail temsilcisi gol attı. Artur Adamek'in öngörülemeyen sağlık durumu nedeniyle kulüp, sezon sonuna kadar Avrupa maçları tecrübesi ve milli takım forması tecrübesine sahip bir kaleciyi kadrosuna kattı.
Bizimle kal Tom! Hoş geldin!

⬛
#LovciLovosice

4 Mart 2024, 17:02 pspvek arşivlendi: 5 Mart 2024, 14:31.

Yakın zamanda Filip Jchu gibi büyük bir yıldız köpeğin varlığından haberdar oldum. Daha sonra uluslararası maçlarda Çek Cumhuriyeti'ne karşı oynadım. Tov, Çek liginin İsrail veya Almanya'da oynanan tarzdan farklı olacağını söyledi. Ama Lovosice'de kaldığım süre boyunca bu kadar. Ve kulübün hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmayı umuyorum.

Ekstralizasyonda, tabanın son turunu geçmekten kaçının. Lovosice Cumartesi günü Dukla'ya karşı oynayacak ama buranın kesin olduğu kesin. Avcılar daha sonra Zub'u hemen çeyrek finalde gördü.