IGNOU BEd Sonucu 2023 ignou.ac.in adresinde açıklandı, doğrudan bağlantıyı buradan kontrol edin

ManK

New member

IGNOU BEd Kabul Testi 2023: Indira Gandhi Ulusal Açık Üniversitesi, 23 Mart 2023 tarihinde bugün 2023 IGNOU B.Ed giriş sınavı sonucunu açıkladı. 2023-24 akademik oturumu için Bachelor of Education, B.Ed giriş sınavına giren adaylar, sonuçlarını şu adresteki resmi web sitesinden kontrol edebilir ve indirebilir: ignou.ac.in.
Indira Gandhi Ulusal Açık Üniversitesi, IGNOU BEd Ocak sınavını 8 Ocak 2023’te gerçekleştirdi. Şimdi üniversite giriş sınavının sonuçlarını açıkladı. Adaylar, ‘Kayıt Numaraları’ ile giriş yaparak sonuçlarını resmi portaldan görüntüleyebilir ve indirebilir.
Nitelikli başvuru sahipleri için Ocak 2023 oturumu olan B.ED Programına kabul için rehberlik, bölgesel/küme bazında liyakat listesi/sıralama ve koltuk mevcudiyetine dayalı olarak bölgesel merkezlerde yürütülecektir. Adayların, ders sırasında doğrulama için tüm orijinal sertifikaları yanlarında bulundurmaları tavsiye edilir.
Sonucu kontrol et: IGNOU BEd giriş testi sonucu 2023
Nasıl kontrol edilir IGNOU B.Ed Sonuç 2023?
Adım 1. ignou.ac.in adresindeki IGNOU resmi web sitesini ziyaret edin
Adım 2. Ana sayfada “B.Ed. Giriş Testi, Ocak 2023 Oturumu Sonucu” yazan bağlantıya tıklayın.
3. Adım. Yeni bir sayfa açılacak, kayıt numaranızı girin ve gönder’e tıklayın
Adım 4. BEd sonucunuz ekranda görünecektir.
5. Adım. İleride başvurmak üzere indirin ve yazdırın
Adaylar, giriş sınavı yeterliliğinin bir kabul teklifi teşkil etmediğini unutmamalıdır. Yanlış bilgi verdiği tespit edilen adaylar, UFM kullanıcısı olarak kabul edilecek ve başvuruları her an iptal edilecektir.