IDP Education, yeni ofislerin lansmanı ve genişlemelerle Hindistan’daki liderliğini daha da güçlendiriyor

ManK

New member
IDP Education, yeni ofislerin lansmanı ve genişlemelerle Hindistan’daki liderliğini daha da güçlendiriyor
~Delhi, Khanna ve Hoshiarpur’da yeni ofisler açıldı~
~Guwahati, Jammu, Calicut ve Trissur’da geniş ofisler~
~IDP’nin şu anda Hindistan’da 63 şehirde 73 ofisi var ve bu, ülkedeki her denizaşırı eğitim danışmanı için maksimum sayı~

mediawire_image_0

Uluslararası eğitim hizmetlerinde küresel bir lider olan IDP Education, Hindistan’daki varlığını 63 şehirde 73 ofise genişleterek Delhi, Khanna (Pencap) ve Hoshiarpur’da (Pencap) yeni ofislerinin açılışını duyurmaktan gurur duyar. Ayrıca Guwahati, Jammu, Trissur ve Calicut’taki ofislerini genişletti. Bununla IDP, uluslararası eğitim endüstrisinde Hindistan genelinde maksimum sayıda fiziksel varlığın yolunu açıyor.
Bu ofislerde, benzersiz gereksinimlerini anlamak ve onları arzu ettikleri yurt dışı eğitim sonuçlarına yönlendirmek için öğrencilerle yakın bir şekilde çalışacak olan yüksek nitelikli ve deneyimli eğitim profesyonelleri görev yapacaktır.
“Ülkede artan uluslararası eğitim talebini karşılamak için Hindistan’daki operasyonlarımızı genişletmekten heyecan duyuyoruz. Bu genişleme, yurtdışında okumak isteyen adaylara yurtdışında birinci sınıf eğitim rehberliğine erişim sağlama taahhüdümüzün devam eden taahhüdümüzü yansıtıyor ve biz Hizmetlerimizin bu bölgelerdeki öğrenciler için değerli bir kaynak olacağından eminiz. Piyush Kumar, Bölge Direktörü – Güney Asya ve Mauritius, IDP Education.

mediawire_image_0

IDP Education, öğrencilere uluslararası eğitim yolculuklarının her aşamasında, doğru kursu ve kurumları seçmekten başvuruları yapmaya ve vize formalitelerini tamamlamaya kadar rehberlik eder. IDP ayrıca eğitim kredileri, barınma, sağlık sigortası, havale imkanları ve daha fazlasını kolaylaştırmaya da yardımcı olur.
Hindistan’daki genişleme, şirketin dünya çapında lider bir uluslararası eğitim hizmetleri sağlayıcısı olarak konumunu güçlendirmeyi amaçlayan daha geniş küresel büyüme stratejisinin bir parçasıdır. Kapsamlı bir hizmet yelpazesi ve Hindistan genelindeki ofis ve merkez ağı ile IDP Education, Hindistan’daki öğrencileri eğitim hedeflerine ulaşmalarında desteklemeye devam etmek için iyi bir konumdadır.
IDP Eğitimi Hakkında
IDP Education, uluslararası eğitim hizmetlerinde bir dünya lideridir. 170’den fazla uluslararası öğrenci staj merkezinden oluşan bir ağ ile 30’dan fazla ülkede küresel bir varlığa sahiptir. IDP, 50 yılı aşkın bir süredir öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmetleri sunarak ve 650.000’den fazla öğrenciyi Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve İrlanda’daki kaliteli kurumlara yerleştirerek uluslararası eğitimde önemli bir rol oynamıştır. .
Şu anda Hindistan’da, IDP’nin ülke çapında 63 şehre yayılmış 73 ofisi vardır ve öğrencilere ve ailelerine yurtdışında eğitim sürecinin tamamı boyunca rehberlik eder – üniversite/kurs seçimi, başvuru teslimi, vize süreci yardımı, ayrılış öncesi planlama ve çok daha fazlası.
IDP Education, British Council ve Cambridge Assessment English ile birlikte IELTS’in gururlu bir sahibidir. 1989’daki lansmanından bu yana, IELTS dünyanın en popüler yüksek riskli İngilizce yeterlilik sınavı haline geldi.

Feragatname: IDP Education tarafından üretilen içerik