Hintli ikili, Mustafizur Rahman’ın ‘Fizz’ini geri almasına yardımcı oldu: Allan Donald | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
CHATTOGRAM: Bangladeş hızlı bowling koçu Allan Donald’ın Sridharan Sriram’ı var ve Şrinivas Chandrasekaran mücadele eden hız belirleyicilerine yardım ettikleri için mustafizur rahman kaybettiği iğnesini geri kazanın ve ODI serisinin Hindistan’a karşı kazandığı zaferde önemli bir rol oynayın.
Şu anda sırasıyla Bangladeş T20 koçu ve performans analisti olan Hintli ikili Sriram ve Shrinivas, kalp pili ile onun hatalarını belirlemek için çalıştı.
Donald, Hindistan’ın 188 koşuyla kazandığı açılış testinin aralarında ESPNCricinfo’ya “Sriram ve Shrinivas, daha yavaş topunun serbest bırakıldığı noktada avucunun topa vuran oyuncuya baktığını gördü” dedi.
“Bırakma noktasında avucunun dışarı bakması için daha fazla kenarda olması gerekiyordu. Topu daha yumuşak ve daha sert çıkarmak için çok fazla devirdi. Yorkluları çakmak için gerçekten çok çalıştı.”
Bangladeş tempo bataryasının en deneyimlisi olan 27 yaşındaki oyuncu, performans göstermesi için baskı altında.
“O klas bir oyuncu. Rohit Sharma’da birinci sınıf bir oyuncuyla mücadele edecek bir adama ihtiyacımız olduğunda, Fizz partiye geldi ve bizim için seriyi kazanması için harika bir yorker üretti. Onunla birlikte çalışmayı seviyorum. Mustafiz buralardaydı. Dünya. Riski size ait olmak üzere onu yok sayın. Şu anda ne kadar çok çalıştığını biliyorum.”
Donald, Mart ayında takıma katıldıktan sonra, yıllarca iplikçiklere güvendikten sonra Bangladeş’te bowling hızının arttığını gözlemledi. Dümende Courtney Walsh ve ardından Ottis Gibson ile durumu tersine çevirmeye başladılar.
Güney Afrikalı büyük oyuncu, Bangladeş’in bowling oyuncuları yıl boyunca 167 kaleyle kilometre taşına ulaşırken görevi devraldı; bu, yirmi yılı aşkın süredir uluslararası kriket oynadıkları bir takvim yılında tüm formatlarda en iyileri.
Ebadot Hossain’in altı küçük vuruşu, Taskin Ahmed’in Serinin Oyuncusu seçildiği Güney Afrika’da bir ODI serisini kazanarak Maunganui Dağı’ndaki tarihi Test galibiyetlerinin yolunu açtı.
“Ben koçluk zihniyeti. İstersem teknik olabilirim, ancak bu seviyede dünyanın en iyi planlarına sahip olabilirsiniz, ancak arzu ve piçin içinde olması gerekir, kimseyi geçemezsiniz. ”
56 yaşındaki “Sanırım yavaş ama emin adımlarla bu grupta bunun büyümesini görmeye başlıyoruz. Bu beni heyecanlandırıyor” dedi.
Donald büyümeyi önemli olarak nitelendirdi ve şunları söyledi: “Hata yapma korkusu faktörünü çıkardım … Neredeyse her gün söylüyorum: Tribünlerdeyken ne düşündüğüm hakkında endişelenme.
“Orada bulundum. Senin gönül yaranı ve hatalarını deneyimledim. %100 verdiğimiz sürece hata yapmak kesinlikle sorun değil. Altıya gitmen önemli değil.”
“Muhafazakar yaklaşımı” değiştirmenin anahtar olduğunu söyledi.
Hindistan’a karşı ikinci ve son sınav Perşembe günü Mirpur’da başlayacak.