Geçen yıl zayıfladı, Dünya Kupası'na döndüğünde parladı. Sıfır da kızlara ait, diye güldü Peslarová

QasiM

Global Mod
Global Mod
Bronz madalyaları savunma yolunda hızlı ve uykulu başlangıca 19 uykulu adım eklendi. Çok güvenilir oynadı, kurtarışlardan sonra takım arkadaşlarını da toparladı.

Kızlar bana gerçekten yardımcı oldular. Yirmi yedi yaşındaki kız, eskho hokeyi YouTube kanalındaki bir röportajda onlar için de sıfır beş, dedi.

Bir yıllık sessizliğin ardından kendisini ampiont'ta tanıttı. Haziran 2022'de sakatlandı ve sezonun geri kalanını kaçırmak zorunda kaldı. Rakibiyle çarpıştığı sırada ön çapraz bağını ve dizindeki yan bağını yırttı.

İşte bu yüzden Peslarov sıfırdan çok mutluydu: Onu içeceğim! Maça kazanmak için çıktık ama onlardan ne bekleyeceğimizi bilmiyorduk. İlk dakikadan itibaren biraz etrafa bakındık ama sanırım başardık.

Kaleci Klra Peslarov, Finlandiya'ya karşı oynanan kadınlar buz hokeyi dünya şampiyonası su maçında bu soruyu sordu.

Eky'nin, Liberec'teki Norveç turnuvasında onlara 1:6 yenilerek Finks'e verecek çok şeyi vardı.

Yaptığımız işe dikkat etmek ve bu konuda fazla endişelenmemek istedik. Başarılı olduğumuzu düşünüyorum ve yılın ikinci yarısından beri bunun üzerinde çalışıyoruz. Peslarov, her dikilitaşın arkasında, her salağın arkasındaydık ve o da oraya düştü, dedi.

Buz hokeyi oyuncularını, Cumartesi sabahı erken saatlerde (Güneydoğu 01.00) altın madalyalı Amerikalılarla karşılaşacakları sırada kurtarın. Hazırlık aşamasında karşılaşmayı ev sahibi takım 6-1 kazandı.

Bunun zorlu ve kaliteli bir kurtarma olacağını düşünüyorum. Kaleci Vdska Bryns, hazırlık aşamasında tam bir takımla karşılaşmadık çünkü Amerikalı kadınların üçüncü ve dördüncü çizgide oyun aradığını söyledi.

Aynı zamanda atmosferi de iyileştirir. İlk Çek maçına 300'den az kadın katılırken, Amerikalı kadınların Çek Cumhuriyeti'ne karşı oynadığı karşılaşmaya binlerce taraftar destek verdi.

Dolu dolu olacak ve hayranlar çorba yapacak. Ns beni tekmelemek için.