GATE 2023 Puan Kartı yarın gate.iitk.ac.in adresinde yayınlanacak, ayrıntılara buradan bakın

ManK

New member

LİMAN 2023: Hindistan Teknoloji Enstitüsü, IIT Kanpur, GATE puan kartı 2023. Yayınlandıktan sonra, sahip adaylar Mezun yetenek testi In Engineering (GATE), puan kartlarını şu adresteki resmi web sitesinden kontrol edebilir ve indirebilir: port.iitk.ac.in.
Bu, Hindistan Teknoloji Enstitüsü IIT Kanpur tarafından belirtildi. GATE sonucu 16 Mart 2023 tarihinde. Programa göre GATE puan kartı yarın, 21 Mart 2023 tarihinde yayınlanacak. GATE 2023’e mevcut 29 belgede toplam 6,7 lakh aday kaydolmuştu. Kayıtlı adaylar arasında yaklaşık 5.17 lakh aday sınava girdi ve 1 lakh (%18) nitelikli ilan edildi.

Nasıl indirilir GATE 2023 Puan Kartı?
1. Adım: gate.iitk.ac.in adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin
Adım 2: Ana sayfada oturum açma portalına tıklayın
3. Adım: Şimdi kayıt kimliğiniz ve şifrenizle giriş yapın
4. Adım: GATE puan kartınız ekranda açılacaktır.
5. Adım: Puan kartını kontrol edin ve indirin
Adım 6: İleride başvurmak için bunun bir çıktısını alın
GATE Scorecard 2023, 21 Mart – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında resmi portalda mevcut olacaktır. Adayların, son başvuru tarihi sona ermeden puan kartını indirmeleri önerilir. Ancak adaylar puan kartını 31 Mayıs’tan sonra indirmek isterlerse, Rs ödemek zorunda kalacaklar. 500. “GATE’e uygun adaylar, 31 Mayıs 2023’ten sonra ve 31 Aralık 2023’e kadar GATE puan kartlarının elektronik kopyasına ihtiyaç duyarlarsa, aynısını elde etmek için kağıt başına 500 Rs (sadece beş yüz rupi) ücret ödemeleri GEREKİR.” resmi açıklamayı okur.