Final öncesi zayıflıyoruz. Rutta için ek bir durak olan Krejčík hastaneye gitmek zorunda kaldı

QasiM

Global Mod
Global Mod
Rutt'un kuraldışı adımı son beş dakikada Çek savunma hattına geldi. Lundeström buzun üzerinde onun peşinden uçmaya başladı ve bir süre sonra oyunu durdurdular.


Resmi sahada duran Vdsk Tonk, kafasına doğrudan darbe aldığı için rakibiyle herhangi bir temas kurmadan kendini koruyamadı.


Belirleyici rol, Lundeström'ün diskin merkezinde olmaması gerçeğiyle oynandı. Buzun üzerindeki pomza akmadı, kararların hiçbiri gerçek zamanlı ilerlemeyi özellikle etkilemedi.


Bu nedenle videoyla durumu inceleyemediler, kısa bir istişarede bulunduktan sonra mücadelenin yürütülmesi emrini verdiler.


Bilmiyorum, Rutta'ya maçtan sonra faulden sonra şaşırıp şaşırmadığı sorulduğunda hiç görmek istemeyeceğin bir leet cevabı vardı.


Hareketine bakmadım, hemen ona iyi olup olmadığını sordum ve evet öyleydi. Korktum ama hiçbir şey olmadı.


Ancak San Jose savunucuları eninde sonunda bu kararı kabul etmek zorunda kalacak. Finale gelince, on üç yıl aradan sonra kendi yolunu çizdiler ve bağımsız tarihte ilk kez ev ortamında bu geliyor.


Rutta bir kere sapı ovuşturdu. IIHF disiplin kuruluna göre, NHL'de Anaheim'ın renklerini giyen uzun boylu oyuncuyu vücudundan kafasına doğru dirseklediği açıkça görülüyor.


Milli takım için bu, tüm ampiont'un belirleyici maçı öncesinde hoş olmayan bir komplikasyon, ancak Radim Rulk'un emrinde hala altı savunma oyuncusu olması gerekiyor.et hokey oyuncusu, ülkesine karşı dünya şampiyonası finaline yükselmek için mücadele ediyor. Resimde Jakub Krejk. (25 Mayıs 2024)Krejk, yüzüne pakla yaptığı hoş olmayan bir vuruşun ardından yarı finalden çekilmek zorunda kalsa da, küçük stadyumda evlendikten sonra tam yüz kaskıyla maça çıktı.


Kurtarmanın ardından hastaneye gitti, orada muhtemelen bir ilerleme olacaktır. Milli takımda altın madalya mücadelesine çıktıktan sonra Pazar günü göreceğiz, dedi.


Pazar günü, dramatik bir maçta Kanada'yı farklı serilerden sonra 3:2 yenen ev sahibi takıma meydan okuyacaklar. Finle 20.20'de başlıyor.