Delhi 8. Sınıf Sonucu 2023: Delhi Devlet Okulları 3. – 8. Sınıflar için Sonuçlar edudel.nic.in’de Açıklandı; doğrudan bağlantı

ManK

New member

YENİ DELHİ: Delhi Eğitim Müdürlüğü 3 ila 8. sınıflar için devlet okullarının sonuçlarını açıkladı.
Sonuçlar Edu Del eğitim portalında mevcuttur – https://www.edudel.nic.in/.
Bu sınıfların, yani üçüncü ve sekizinci sınıfların sınavları 2023 yılının Şubat ve Mart aylarında yapılmış olup, başarılı olan adaylar sırasıyla bir sonraki sınıflara yükselecektir.
Delhi Eğitim Müdürlüğü, değerlendirme sürecinin adil ve şeffaf olmasını sağlamak için gerekli adımları atmıştır. Sonuçlar Delhi Eğitim Müdürlüğü’nün resmi web sitesinde ilan edildi ve öğrenciler, rulo numaralarını ve diğer ayrıntıları girerek sonuçlarını kontrol edebilirler.
3 ila 8. sınıflar için Delhi Kurul Sınavları 2023 sorunsuz ve verimli bir şekilde gerçekleştirildi. Sınavlar offline olarak gerçekleştirildi ve sınavlar sırasında tüm Covid-19 protokollerine uyuldu.
Sonuçların açıklanması, sınavlarda başarılı olmak için akademik yıl boyunca çok çalışan öğrencilere bir rahatlama ve sevinç duygusu getiriyor.
3’ten 8’e kadar olan sınıfların sonuçlarının duyurulması, bu öğrenciler için yeni bir akademik dönemin başlangıcını işaret ediyor. Başarılı olan adaylar sırasıyla aşağıdaki sınıflara yükseltilir ve bir önceki akademik yılda edindikleri bilgi ve becerileri geliştirme fırsatı verilir.
Bu arada Delhi Milli Eğitim Müdürlüğü de 9. ve 11. sınıfların sonuçlarının daha sonra açıklanacağını duyurdu. Bu karar, sonuçların açıklanmasından önce çözülmesi gereken bazı teknik sorunlar nedeniyle verilmiştir. Müdürlük, teknik sorunlar çözüldüğünde 9. ve 11. sınıfların sonuçlarının açıklanacağını garanti etti.
Delhi Govt Shools Sonuçlarını Kontrol Etmek İçin Doğrudan Bağlantı 2023
Nasıl kontrol edilir Delhi sonucu 3’ten 8’e kadar olan sınıflar için mi?
1. Adım: Resmi web sitelerini ziyaret edin – edudel.nic.in veya edusud.nic.in
2. Adım: Ana sayfada “Results 2022-23” yazan bağlantıya tıklayın
3. Adım: Sınıfınızı ve bölümünüzü seçin
4. Adım: Rulo numarası ve doğum tarihi gibi oturum açma ayrıntılarınızı girin
Adım 5: Delhi sonucunuz 2023 ekranda görüntülenecektir.
Adım 6: İndirin ve ileride başvurmak üzere çıktısını alın.