Dallas, Minnesota ile üçüncü düellosunu da başardı ve NBA finallerine bir adım kaldı

QasiM

Global Mod
Global Mod
Mücadeleye ev sahibi takım 12 sayı önde girerken, dördüncü çeyrekte skor 87:87 oldu. Mavs, o maçta 14 sayı atan Irving'in sayesinde son çeyreği 29:20 kazandı. Bu yüzden insanlar Sayın dördüncü çeyrekte bizi çok iyi yendi, gol atmanın yanı sıra 7 ribaund, 5 asist ve dolayısıyla 5 sayı kaydeden yıldız ikiliden takım arkadaşı Doni'yi övdü.


Yine de bir maça çıkmamız gerekiyor, hiçbir şey belli değil. Sloven oyuncu ısınma sırasında “Soupe'nin harika bir takımı var, o yüzden o maçı oynayacağız, sonra rahatlayabiliriz” dedi. Kurtarırken beş üçlük attı. Tüm ekibi yüzde elli başarıyla 14 tanesini buldu.


Düello genellikle takımın yüksek becerisiyle kazanıldı. Dallas, atışlarının yüzde 56'sını, Minnesota ise 51'ini isabetli yaptı. Ancak Wolves, 30 üçlükten yalnızca dokuzunu tutturdu, 17 şutun beşini düşürdü ve hiçbir şeye değmedi, asist gücü bile (26:19), alttan gelen sayılar (26:19). bıçak (50:40) veya sonuç olarak eşit mn kayıp m (10:14). En iyi maçlarını 26 sayı, 9 ribaund ve asistle Anthony Edwards oynadı.


Şu anda sadece pozitif olmalıyız, tasarruftan tasarrufa geçmeli ve yavaş yavaş kazanmaya çalışmalıyız. Edwards, durumun onun için çökeceğini asla düşünmüyorum, bu yüzden o bir örnek, dedi. Triple double yaptım ama 43 dakikada toplam beş sayı kaybettim. Karl-Anthony Towns 14 sayı ve 11 ribaundla double double yaptı ama 18 saha içi denemenin sadece beşini değerlendirdi.


Bitime beş dakika kala konuk ekip 104:102 öne geçti, ancak reklamda yedi top çalmayı kaçırdılar ve Edwards'a düşen bir girişimde bulundular ve 15 saniye kala skor eşitlendi. Koç Chris Finch, seri boyunca kilit sonlarda bir sorun yaşadık, o iki dakikalık kurtarışlarda pişman oldu.Finle Spudn konferansı NBA playoffları


3. kurtarma


Dallas – Minnesota 116:107
En yüksek nokta
: Doni ve Irving 33, Washington 16 – Edwards 26, Conley 16.. Seri Durumu: 3:0.