CBSE Sınıf 12 İşletme Çalışmaları Soru Kağıdı 2023: Buradan Kontrol Edin ve İndirin

ManK

New member

YENİ DELHİ: Orta Öğretim Merkez Kurulu, CBSE Sınıf 12 İşletme Çalışmaları Sınavı 2023 bugün, 25 Mart 2023. Anket 10:30 ile 13:30 arasında üç saat sürdü. Öğrenciler ülke çapında çeşitli sınav merkezlerinde sınava girdi. İşletme Çalışmaları, CBSE 12. Sınıf ticaret ve sanat okullarında önemli konulardan biri olarak kabul edilir.
Ankette sorulan soruların bir kısmı kurumsal finans, işletme yönetimi, yönetim ilkeleri, finansal yönetim, planlama, organizasyon, personel vb. ile ilgili bölümlerden geldi. 1’den 20’ye kadar olan sorular, her biri birer puan olan çoktan seçmeli sorulardı. 21’den 24’e kadar olan sorular, her biri üç puanlık çok kısa yanıtlı sorulardı. 25’ten 30’a kadar olan sorular, her biri 4 puan olan kısa cevaplı sorulardı. 31’den 34’e kadar olan sorular, her biri 6 Mart olan uzun cevaplı sorulardı. öğrenciler tarafından kolay anlaşılır.
Bu makalede, öğrenciler CBSE 12. Kağıt İşletme Yönetimi pdf. 2024’te 12. sınıf sınavlarına girecek öğrenciler de gelecek yılki sınavlarına hazırlanmak için bu PDF’den yardım alacaklar.
Öğrenciler bugünün CBSE 12. İşletme Çalışmaları belgesini PDF olarak aşağıdaki bağlantıdan görüntüleyebilir ve indirebilir.