BSEB 12. Bölme Sınavı 2023: Son Kayıt Tarihi 30 Mart’a Uzatıldı

ManK

New member

YENİ DELHİ: Bihar Okulu Sınav Kurulu, sınava kayıt için son tarihi uzattı BSEB 12. Bölme Sınavı 2023 bugün, 28 Mart 2023. Bihar Board 12. Sınıf Bölme Sınavı’nın kayıt işlemleri 23 Mart’ta başlamış olup, uzatmanın ardından son kayıt tarihi 30 Mart 2023 Perşembe günüdür.
Daha önce, çevrimiçi kayıt için son tarih 27 Mart 2023’e kadardı ve şimdi uzatıldı.
Bihar Board Inter’in sonucu 21 Mart’ta açıklandı ve kalifiye olamayan öğrencilerin sınavları tamamlamak için ikinci bir şansı var. Bu öğrenciler, tekrar görmek istedikleri ders için kısmi sınava kayıt yaptırabilirler.
BSES, Salı günü resmi Twitter hesabı aracılığıyla bölüm sınavlarına kayıt için son tarihin uzatılması hakkında bilgi verdi. Çevrimiçi kayıt için öğrenciler aşağıdaki adımlara başvurabilir ve aşağıda ayrıca çevrimiçi kayıt için doğrudan bir bağlantı vardır.

Nasıl indirilir BSEB 12. bölüm sınavı 2023?
1. Adım: Seniorsecondary.biharboardonline.com adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin
Adım 2: Ana sayfada bulunan “Kompartman Özel Formu 2023 İçin Tıklayınız” linkine tıklayınız.
Adım 3: Kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.
Adım 4: Kayıt formunu doldurun ve sınav ücretini ödeyin.
Adım 5: Son sayfayı indirin ve daha sonra başvurmak üzere kaydedin.
Doğrudan bağlantı: Bölüm sınavı için buradan kaydolun
sonucu BSEB Ara sınav 2023 BSEB, muhtemelen 31 Mayıs’ta veya öncesinde duyurulacağını söyledi.