Ben istediğim sürece. Djok’un bir numaralı molü 400’dür. Ve hiçbir yere gitme

QasiM

Global Mod
Global Mod
Opt liderliği ele geçirdi.

Ter rekorunun yanı sıra, ilk etkinlikte şampiyonluğu kazandı ve en fazla Grand Slam şampiyonluğunu kazandı ve böylece dünya bir numarası olarak en uzun süre kalmayı övündü. En son gönderi 400 haftalık ürünlerle çalışıyor.

Yaşadığım en iyi sezonlardan biri. Hiç şüphe yok ki Djok’a itiraf etmek zorunda kaldı.

36 yaşında bile olağanüstü bir çürüme yaşayan por sopee hâlâ on yıl genç değil.

Ama ne?

Yoldaşları Federer ve Rafael Nadal zirveden kayboldular ya da ortadan kayboldular. Geçtiğimiz yıl kariyerini sonlandıran Vcar, sakatlıklarla mücadele ediyor ve sahalara geri dönüyor.

Ancak Djokovic, birçok telaşın ardından gidecek hiçbir yeri yokmuş gibi görünse de tenisi emekliliğe ayırabilir.

Sırp tenisçi Novak Djokovic, Pai’deki ATP turnuvasında hile yaptı.

Vücudumu ov, dinle beni, canım istediği kadar uyuyacağım, diye uyarıyor özsuyu. Uzun yıllar süren aktif kariyeri boyunca kendini silahlandırmayı ve saygın bir zihniyet yaratmayı başardı. Rakiplerimin bana karşı avantajlı olabilmeleri için en iyi tenisi oynamam gerektiğine saygı duymalarını istiyorum. En büyük turnuvaları kazandıkça bu aura daha da büyüyor.

Ve Djok’un hayali çorba pard postrait yapmaktır.

Bu yıl Adelaide’de hüküm sürdü, Avustralya Açık’ı, Roland Garros’u, Cincinnati’deki turnuvayı fethetti, ABD Açık’ı, Pai’deki turnuvayı domine etti ve turnuva şampiyonu oldu.

Şu Grand Slam kupaları. Sadece Wimbledon’da finalde, Sırp oyuncunun sezon boyunca dünya birincisi olduğu yetenekli Bay Carlos Alcaraz’ı yenmeyi başardı.

Genç tenisçi hâlâ tenisçilerin kimden bir şeyler öğrenebileceğini gösteriyor.

Sırp milli takımın Şampiyonlar Turnuvası finalinde mağlup ettiği Jannik Sinner, Djok’un bana iyi bir oyun sergilediğini biliyorum, dedi. Pesto bile olsa FZI grubunda İtalya’ya yenildin. Tıpkı 2015’te olduğu gibi, dün Federer’le bu şekilde düştü ama büyük çocuk unvanı mücadelesine yardımcı oldu.

Tenis ilginç bir spordur çünkü her gün farklıdır. Kazandığım günlerin koşullarının aynısı vardı. Ama bu sefer yapamadım, diye ekledi Sinner, tarihteki ilk İtalyan olarak ATP Finallerine çıktım ve şampiyonluk için mücadele ettim.

Roketler ve füzeler sayesinde gerçekten öngörülemez. Çok kısa bir mesafe vardı ve Djok turnuva grubundan yarı finale bile çıkamayacaktı. Şarkı onu ancak yarım santimetre kaplıyordu.

Tamamen başka bir düellodan başka.

Geçtiğimiz perşembe A grubunda Holger Run ile Sinner ile karşılaştılar. Danimarkalı tenisçi maçta uyuyakalsaydı İtalyan tenisçiyle birlikte yarı finale yükselecekti. Skor 1:1’lik eşitlikle bu sette 5:3’lük bir kırılma noktası yakaladı. Günahkar, mahvolmuş ilk günün ardından ikinci bir törene hazırlanıyordu.

Rune daha sonra onu arabanın hemen arkasına gönderdi.

Dürüst olmak gerekirse devre arasının sonuna kadar gitmeyi başarabilseydi, bir golü kaçırmış olacaktı ve Djokovic Pazar günü büyük bir zaferi kutlamamış olacaktı.

Ama teniste ikiniz de aslında sadece küçük şeylere karar verirsiniz.

Bir tura daha çıkmak için acele eden Djok’a göre, özellikle mm’nin altındaki büyük turnuvalarda başarılı olma motivasyonum, performansım bana hala devam etme konusunda ilham veriyor. İspanya’nın Mlaga kentinde bu hafta Sırbistan’ın Davis Cup takımıyla birlikte karanlık aksiyonu domine etmeye çalışacaklar.

Turnuva şampiyonu Novak Djokovic yarı final maçının ardından.

En iyi hırslara ve hedeflere sahibim, beş yıl bile farklı olmayacak.

Bu yüzden beşinci sezonun en iyi anlarını düşünmem şaşırtıcı değil. Ve ter, jet rd’nin yapabileceği şey. Grand Slam’leri ve Olimpiyat altın madalyasını kazandı, Pai’deki maçlara gitti.

Tenis dünyasındaki hakimiyeti ne zaman sona erecek? Büyümek için en çok işletmeyi ne zaman kazanacaksınız? Ben bunu düşünmeye başlayacağım ve rakipler kıçlarını tekmeleyecek, diye güldü. Davranışları hayranlarını güldürüyor ve arkadaşları onu yeniden seviyor; kesin olan bir şey var. Kimse Novak Djok’un adını kayıt defterinden çıkarmıyor.