Assam SLPRB SI Kabul Kartı 2023 slprbassam.in adresinde yayınlandı; doğrudan bağlantı

ManK

New member

bu Eyalet Düzeyinde Polis İşe Alım Kurulu (SLPRB) of Assam, Müfreze Komutanı, Muhafız Yardımcısı, Orman Korucusu, Polis Müfettiş Yardımcısı (AB), Polis Alt Müfettişi (İletişim) ve Polis Alt Müfettişi (UB).
Giriş bileti 20 Mart 2023’te yayınlandı ve adaylar bunu SLPRB’nin resmi web sitesinden indirebilir.
Sınav 2 Nisan 2023 tarihinde planlanmıştır ve sınav saati 10:00 – 12:00 arasındadır. Sınav, Assam’da Lakhimpur, Dibrugarh, Jorhat, Karbi Anglong, Kamrup, Darrang, Sonitpur, Cachar, Nalbari ve Kokrajhar gibi çeşitli merkezlerde yapılır. Adayların kesin merkezler ve raporlama zamanı için giriş kartlarını kontrol etmeleri önerilir.
SLPRB, adayların sınav merkezine geçerli bir fotoğraflı kimlik belgesi ile birlikte giriş kartının bir çıktısını getirmeleri gerektiğini belirtmiştir. Adaylar, maske takmak ve sosyal mesafeyi korumak da dahil olmak üzere tüm hükümet COVID-19 yönergelerine uymalıdır.
Adaylar ayrıca, işe alım sınavının çevrimdışı modda yürütüleceğini ve anketin İngilizce ve Assamca olacağını unutmamalıdır. Sınav modeli ve müfredatı SLPRB’nin resmi web sitesinde mevcuttur.
İşe alım sınavını geçen adaylar, fiziksel testler, tıbbi testler ve belge doğrulamayı içerebilecek bir sonraki seçim turu için değerlendirilecektir. Nihai seçim, adayın tüm seçim turlarındaki performansına dayalı olacaktır.
Bu görevler için giriş kartı verilir — (I) DGCD & CGHG, Assam altında 4 Müfreze Komutanı görevi, (II) Hapishane Departmanı altında 32 Muhafız Yardımcısı görevi, (III) için birleştirilmiş yazılı sınav (CWT-2023) Assam Orman Departmanına bağlı 264 Forester Grade-I pozisyonu, (IV) Assam Komando Taburları için Polis Alt Müfettişi (AB) için 42 pozisyon, (V) APRO’da Polis Alt Müfettişi (İletişim) için 16 pozisyon, ( VI) Assam Polisi’nde 17 Polis Alt Müfettişi (UB) gönderisi & (VII) Assam Polisi’nde Polis Alt Müfettişi (UB), Hills Kabilesi için Geri Boş Pozisyonlar kategorisinde 5 gönderi.
Erişim kartını indirmek için doğrudan bağlantı
Assam SLPRB 2023 salon biletlerini nasıl indirebilirim?
1. Adım: Resmi web sitesini ziyaret edin — slprbassam.in
Adım 1: Ana sayfada Erişim kartı bağlantısına tıklayın
1. Adım: Kimlik bilgilerinizi girin ve ardından gönder düğmesine tıklayın
1. Adım: Assam Polisi giriş kartı ekranda görünecektir
Adım 1: İndirin ve ileride başvurmak üzere bir çıktı alın.