AIHM&AN MCC yapıyor, F&B final sınavına giriyor, yerleştirmeye hazırlanıyor

ManK

New member

Otelcilik ve konaklama sektöründeki gençlere yeni ufuklar açmak ve onları ekonomik açıdan kendi ayakları üzerinde durabilen hale getirmek, Amazon Otel İşletmeciliği Enstitüsü ve Applied Nutrition (AIHM&AN), Salı günü Miran Sahib’de Multi Cuisine Cook (MCC) eğitimini ve Yiyecek ve İçecek (F&B) hizmetlerini tamamlayan ve büyük olasılıkla sürüş yerleşimi.
Finale kalan öğrenciler farklı yemekler hazırlayarak hünerlerini sergilediler ve teori, uygulama ve viva sınavlarında da yer aldılar.
Özel davetli, Otel İşletmeciliği Enstitüsü’nün (IHM) kıdemli öğretim üyesi Ashiq Regoo, Srinagar öğrencilerin kimlik bilgilerini inceledi.
Bu öğrenciler, Miran Sahib’de Hindistan Hükümeti Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen Birlik Hükümeti “Hunar Se Rozgar” programı kapsamında eğitim almaktadır.
bu Amazon Enstitüsü otelcilik ve konaklama sektöründe yeni ufuklar açarak gençlerin hayallerine kanat açmasıyla tanınmaktadır. final sınavı Enstitü Müdürü Kapil Singh Chib, MCC Fakültesi Sadhvi Kashyap ve Enstitü Müdürü Deepak Khanna gözetiminde yapıldı.
AIHM&AN ziyareti sırasında IHM kıdemli öğretim üyesi Srinagar Ashiq Regu, öğrencilerin hazırladığı yemekleri takdir etti ve konaklama endüstrisinde lanse edilmeye çok iyi hazırlandıklarını söyledi. Ayrıca, kurum içi eğitimleri sırasında öğrencileri düzgün bir şekilde budamak için fakülteye itibar etti.
Enstitü müdürü Ruchi, Srinagar’dan gelen misafir öğretim üyelerine teşekkür etti ve öğrencilere, iyi ve tanınmış otellerin öğrencilerle görüşmeye davet edileceği bir yerleştirme kampanyasının da çok yakında başlatılacağını bildirdi.