43 saniyede acımasız nakavt. Kalaşnik Birmingham'da eğlendi, Škvor ve Dohnal düştü

QasiM

Global Mod
Global Mod
“Kazansam da kaybetsem de her zaman bir parti vermek isterim. Benim için büyük bir akşamdı, ilk kez İngiltere'de güreştim” dedi mutlu Andrej Kalaşnik, olağanüstü performansının ardından mikrofona.

AK47 takma adını taşıyan Çek dövüşçü, ağır siklet bölümünün 77 kilograma kadar güçlü kalibreleri olan Louis Glismann ve Niklas Stolz'a karşı yenilgiler yaşadı. Ama üçüncüyü aldı. Birmingham'da ter bile dökmedi. İngiliz Liam Etebar'ı sol kroşeyle yere serdi ve yere düşürdü. 43 saniye! Gecenin performansı? Moravyalı vatansever, “Ve bir dahaki sefere evimde Brno'da güreşmek isterim” diye ekledi.

Daniel Škvor hayatındaki en büyük zorlukla karşılaştı. Will Fleury, İrlandalı ve Octagon'un yeni hafif ağır siklet terörü. Dördü galibiyet ve biri müsabakasız olmak üzere beş maç.

Škvor sadece bir dakikalığına direndi ama sonunda yere düştü ve İrlandalı tatlıdan sert darbeler aldı. Çek uzun adam ikinci tura sağ kroşe ve iyi bir kombinasyonla başladı, ancak kısa süre sonra tekrar omuzdaydı. Fleury kol üçgenini sıkılaştırdı ve işini bitirdi.

Fleury başını salladı. “Performansımdan hiç gurur duymuyorum.” “İki hafta önce başparmağımı incittim ama pes etmedim ve ligimizin beşinci sayısını tek elimle yendim. Fena değil. İyileştiğimde yüzde 100 olacağım, Frankfurt için en iyi rakibi istiyorum” diyerek Ekim ayında Deutsche Bank Park futbol stadyumunda yapılacak turnuvayı sabırsızlıkla bekliyor.

Will Fleury, Daniel Škvor'u yendi.

Birmingham'ın üçüncü Çek oyuncusu Jakub Dohnal, ilk saniyelerden itibaren Škvor gibi mücadele etti. En son geçen Ekim ayında Buchinger'e yenildi ve bu kez Octagon'a yeni katılan Britanyalı James Hendin'in teklifini kabul etti.

Onu hemen hakim olduğu yere götürdü. 2. turda Dohnal, kaşının üstündeki derin kesik nedeniyle çok kanıyordu ve vücudu da kendini iyi hissetmiyordu. Hendin hiçbir şey yapmasına izin vermedi, güreşte ve boğuşmada hakimiyet kurdu, temposunu arttırdı ve turun bitimine 17 saniye kala TKO ile kazandı.

James Hendin, Jakub Dohnal'ı yendi.

Karttaki iki Slovak bile başarılı olamadı. Daniel Hromek açılışta beş dakika içinde Briton Ammari Diedrick'i nakavt etti. Yetenekli Tomáš Cigánik üç turu da tamamladı.

Ancak, Octagon Challenge England vs. maçının galibi George Staines. İrlanda gücünün ötesindeydi. Sürekli yere ve ağa bastırdı ve meyve suyunun dışarı çıkmasına izin vermedi. Denis Frimpong'un ardından bir kafa derisi daha attı ve hala Octagon'da yeterince konuşamadı.

Shem Rock, kendi ülkesinde yetişen Stefano Catacoli ile olan mücadelesinden önce, “Ya ilk turda onu boğacağım ya da nakavt edeceğim” dedi. Ve dediği gibi öyle yaptı. İrlandalı vahşi, bir buçuk dakika sonra arkadan çıplak bir şok uyguladı ve rakibi onu yere serdi. İrlandalı, “UFC savaşçılarını saymazsanız, şu anda İngiltere'deki en büyük MMA yıldızıyım” dedi. Ve Jaroslav Pokorný'yi kafese davet etti.

Shem Rock bir zaferi daha kutluyor

Cömert Tipsport Gamechanger piramidinin bir parçası olarak gecenin ana maç öncesi, favori takımın galibiyetiyle sona erdi. Akonne Wanliss, İsveç'in Sahil Siraj'ını 48 saniye sonra nakavt etti.

Ana mücadelede de sürpriz olmadı. Galli Aaron Aby, sinek siklet şampiyonunun kemeri için yapılan şampiyonluk düellosunda başarısız oldu. İki kez eski Cage Warriors şampiyonu ve şimdi de Octagon'un yeni kralı olan Sam Creasey, beş rauntluk çekişmenin ardından puan kazandı.

Çek-Slovak organizasyonunun bir sonraki turnuvası 4 Mayıs'ta Frankfurt'taki biletleri tükenen Festhalle'de gerçekleşecek ve burada ev sahibi takım Christian Eckerlin, Çek yağcı Miroslav Brož'a meydan okuyacak. Bunu 8 Haziran'da Vémola vs. ile Eden'deki Oktagon takip edecek. Vegh.

iDNES.cz Mega Oyunu için rekabetçi bir jeton toplayın