WBPSC WBJS Kabul Kartı 2023, wbpsc.gov.in adresinde yayınlandı, buradan indirin

ManK

New member
YENİ DELHİ: Batı Bengal Kamu Hizmeti Komisyonu WBPSC WBJS Kabul Kartı 2023. Sınava girecek adaylar Batı Bengal Yargı Hizmeti Ön Sınavı 2022 giriş biletlerini resmi web sitesinden kontrol edebilir ve indirebilir – wbpsc.gov.in.
2022 WBJS Ön Sınavı, 26 Mart 2023 Pazar günü 2,5 saat, yani 12:00 – 14:30 saatleri arasında Kolkata ve Darjeeling’deki çeşitli sınav merkezlerinde yapılacak.
WBJS salon biletini indirmek için adayların kimlik bilgilerini resmi portala girmeleri gerekir. Bunun için adım adım bir süreç aşağıda paylaşılmıştır veya adaylar aşağıdaki doğrudan bağlantıya tıklayabilirler.
WBJS Kabul Kartı 2023 Nasıl İndirilir?
1. Adım: adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin. wbpsc.gov.in
Adım 2: Ana sayfada, indirme bölümüne gidin ve WBJS giriş kartı için bağlantıya tıklayın.
Adım 3: İlan Numarası’nı seçin, Kayıt Numaranız/Rulo Numaranız, Doğum Tarihiniz ile giriş yapın.
Adım 4: WBPSC WBJS salon bileti 2023 ekranda görüntülenir.
Adım 5: Aynısını indirin ve daha sonra kullanmak üzere bir çıktı alın.
Doğrudan bağlantı: Erişim kartını indir

WBPSC WBJS Kabul Kartı 2023

WBPSC WBJS Giriş Kartı 2023

WBJS işe alım kampanyası, Batı Bengal Adli Hizmetinde toplam 29 sivil yargıç (Genç Bölüm) boşluğunu doldurmak için yürütülüyor.
Adaylar aşağıdakilere göre seçilir; giriş sınavı (tip MCQ), final sınavı (yazılı) ve kişilik testi. Daha fazla ayrıntı için adaylar WBPSC resmi sitesini ziyaret edebilirler.