Umarım bir yere giderim IPL müzayedesi: İngilizce çok yönlü Sam Curran | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
LONDRA: Çok yönlü İngilizce Sam Curran iyi bir anlaşma elde etmeyi umuyor IPL Müzayedesi Cuma günü, ancak onun gibi biriyle aynı “parantez içinde” olduğunu söyledi Ben Stokes ve birkaç kişi şansını etkileyebilir.
IPL müzayedesi Kochi’de yapılıyor ve Avustralyalı Stokes ve Cameron Green gibi çok yönlü oyuncuların, onlar için teklif vermeyi uman birkaç takımla büyük paralar kazanması bekleniyor.
Taban fiyatı Rs 2 crore olan Curran, müzayedede kazancını katlayabilir ve 24 yaşındaki, televizyonda yayınlanan eylemi yakından izleyeceğini söyledi.
“Daha önceki müzayedelerde de bulundum, taban fiyatınla giriyorsun. Televizyonda (müzayedeyi) izleyeceğim. Cuma sabahı, adın geçtiğinde sanırım ‘küreği yukarıda tut’ de. Curran, “The Telegraph” tarafından yayınlanan bir videoda söyledi.

Punjab Kings tarafından akıllara durgunluk veren Rs 7.2 crore için alınan – IPL 2019’dan önceki müzayedelerde üçüncü en yüksek teklif olan Curran, iyi bir anlaşma elde etmeyi umduğunu ekledi.
“Öncelikle seçilmen gerekiyor. Belli ki bir yere gideceğime dair umutlarım var. Ama bence bu, (Ben) Stokes ve diğer birkaç çok yönlü oyuncuyla aynı grupta olduğum şeylerden biri. Kim çıktı ve sanırım setler halinde çalışıyorlar. Yani her şey olabilir” diye ekledi.
2020 sezonu öncesinde Curran, Punjab Kings tarafından piyasaya sürüldü, ancak temel fiyatı 1 Rs olan hızlı bowling için çok yönlü oyuncu, sonunda 5,5 Rs karşılığında Chennai Super Kings’e satıldı.
Dört kez IPL şampiyonu olan CSK, IPL 2022’yi dokuzuncu bitirdikten sonra yeniden inşa etmek isterken, Dwayne Bravo emekliye ayrıldığında bir anahtar kilidini boş bırakarak Curran’ı bir kez daha hedef alabilirler. İngiliz oyuncu, geçmişte onlar için iyi iş çıkardığı için onlara yakışırdı.
İngiltere’nin Pakistan’a karşı 3-0’lık çarpıcı Test serisi galibiyetinden bahseden Curran, tarafın oynama şeklinin tek kelimeyle harika olduğunu söyledi.
“Çılgıncaydı. Geçmişte (Test Kaptanı) Stokes ve (Baş Antrenör) Brendon McCullum altında oynadım, oynadıkları yol inanılmaz. (Galibiyet serisi) yaz aylarında başladı ve bununla ilgili en iyi şey , Bence epeyce sakatlık oldu ve Jonny (Bairstow) gibi muhtemelen bunu (galibiyet serisini) başlatan ve çıkıp bu güveni veren adam, (acayip bir sakatlık nedeniyle) kaçırdı.
Curran, “(Şimdi) Brooky (Harry Brook) geliyor ve Pakistan’da üç yüz alıyor ve ‘Jonny nasıl geri dönecek’ gibi. Bu kesinlikle harika,” dedi.
“Bence herkes Pakistan’ın gezmesi inanılmaz derecede zor bir yer olduğunu düşündü. Ama kazanmak büyük bir başarı.”