Uddhav, bir yıl içinde yapılacak ara anketlerin | Nagpur Haberleri

HakikaT

Global Mod
Global Mod
Nagpur: Partisini Vidarbha bölgesinde genişletmek amacıyla, Shiv Sena’nın (UBT) parti başkanı Uddhav Thackeray Salı günü yaptığı açıklamada, yakında Nagpur’daki Kasturchand Park’ta mega bir miting düzenleyeceğini ve BJP’ye “onların yanlış olduğunu” göstereceğini duyurdu. insanlar”.
Nagpur’da Sena ofisi sahiplerinin bir toplantısında konuşan Uddhav, bir yıl içinde ara seçimlerin yapılacağını ve taklitçilerin (Shinde fraksiyonu) BJP biletleri için savaşmayacaklarını söylemeleri gerektiğini söyledi. Uddhav, kendilerinin (Shinde fraksiyonu), BJP balonlarında delikler açarsa, bakanlarının birbiri ardına dolandırıcılığının ortaya çıkacağını düşünmeleri gerektiğini söyledi.
“Şimdi asıl soru kime güveneceğimiz. Eskiden demokrasi gizli oy kullanırdı ama artık kendi oyumuz bizden gizli. Verdiğimiz oylar Surat, Guwahati, Goa’ya gidiyor. Her şeyimizi, babamı, şirketimizi çalmaya çalışıyorsunuz ama cesaretimizi çalamazsınız.
“Savaş alanının önüne gelin ve ardından Balasaheb’in Shiv Sainiklerinin kim olduğunu gösterelim. Nagpur’da bizim ve sahte pankartların asıldığını gördüm. Ama ikisinde de Balasaheb’in tıkladığım fotoğrafları vardı. Bu baloncuklar uzun sürmez. BJP’nin birbiri ardına dolandırıcılıkların ortaya çıkması gibi baloncuklarında delik açıp açmadığını merak ediyorum. Uddhav, neden yalnızca dolandırıcılıklarının ortaya çıktığını anlamaları gerekiyor, dedi.
“Karnataka’daki seçimlerden önce Maharashtra’yı kırıyorlar, Gujarat’taki anketler için Maharashtra’nın endüstrilerini ele geçirdiler. Böylece Maharashtra’da ara seçimler yapabilirler. O halde hainler BJP adayları olarak yarışmayacaklarını söylemelidir. Kendileri için gösterecek hiçbir şeyleri yok.
“Son dört ila beş ayda kaç dolandırıcılık gün ışığına çıktı? Her gün bombalar patlıyor. Bir dizi bomba olacak. Belli bir ahlak var. Ben başbakanken onu (Sanjay Rathod) kovmuştum. Şimdi onun dolandırıcılığı da ortaya çıktı” dedi Uddhav.
“Bütün bu insanlar dolandırıcılıklarını korumak için oraya mı gittiler? Harshvardhan Patil, BJP’ye gittiğini ve şimdi iyi uyuduğunu söylemişti. Seni suçlayanların hepsi seni suçluyor. Başbakan, Samruddhi Mahamarg’ın açılışını yapmak için buraya geldiğinde, insanların parasını yağmalayanları ifşa etmesini söyledi. Etrafına bir baksaydı daha iyi olurdu. Uddhav, “Başbakanın duyguları samimi olabilir, ancak etrafınızdaki herkes yozlaşmışsa bunun bir anlamı yok” dedi.