‘Tüm rekorları düşünmeyin’: CSK, Jagadeesan’ı listeyi ezdikten sonra serbest bıraktı A puanı | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
YENİ DELHİ: Yakın zamanda Chennai Super Kings (CSK) tarafından önümüzdeki ay yapılacak IPL müzayedesi öncesinde piyasaya sürülmesine rağmen, Tamil Nadu saldırıyor N Jagadeesan Arunaçal Pradeş’e karşı hayatının darbesini vurdu ve 277’lik dünya rekorunu – A Listesi’ndeki en yüksek skoru – kırdı. Vijay Hazare Ödülü.
Surrey vs Glamorgan için Alistair Brown’ın 20 yıllık A Listesi rekorunu kıran Jagadeesan, Pazartesi günü Bengaluru’nun Chinnaswamy Stadyumu’nda Arunachal’a karşı 435 turluk olağanüstü bir galibiyet elde etti.
Dört yıldır CSK’da olan ve yedi IPL oyunu oynamasına izin verilen Jagadeesan, rekordan haberdar olup olmadığı sorulduğunda, sadece süreci takip ettiğini söyledi.
“Hayır, pek değil, gerçekten tüm rekorları düşünmüyordum. Yaptığım her şeyi vurmak ve takip etmekle ilgiliydi.”

Bengaluru’da çok sayıda rekor
🔥
🔝
Tamil Nadu vuruşlarından bazı sihirli dönüm noktalarını izleyin… https://t.co/Du4wiWLqud

— BCCI Yurt İçi (@BCCI Yurtiçi) 1669022924000
A skoru rekor listesinden ayrı olarak, Jagadeesan ve açılış partneri B. Sai Sudharsan ayrıca 50 üzeri bir oyunda herhangi bir küçük kapı için en yüksek ortaklık rekorunu kırdı.
İlk kalede 416 koşu ekleyen açılış ikilisi, 2015’te ODI’de Zimbabwe’ye karşı ikinci kalede West Indies Chris Gayle ve Marlon Samuels tarafından yapılan 372’lik önceki rekoru geride bıraktı.
Jagadeesan, 15’i altılı olmak üzere 141 toptan 277 sayı atarak talihsiz Arunaçal bowling saldırısını savuştururken arka arkaya beşinci yüzüydü.
Jagadeesan, bir dünya rekoru kırmaya verdiği tepki sorulduğunda “Gerçekten iyi hissettirdi…” dedi.
“Yani sadece bu maçta değil, diğer maçlarda bile benim için tek hedef 50 over oynamak bence. Rakibin kim olduğunun önemi yok. Benim için bir süreç var, hedef kalmak.” ortada.” .”
Pirotekniği, Tamil Nadu’nun 50’de 2’de 506 topladığını gördü. TN bowling oyuncuları daha sonra, Liste A maçlarında şimdiye kadarki en büyük galibiyeti kaydetmek için Arunachal’ı 71 kişi için bir araya getirdi.
Yaklaşık altı yıldır Tamil Nadu takımının bir parçası olan 26 yaşındaki oyuncu, yumruk gücü ve zindeliği üzerinde çok çalıştığını söyledi.
“Vuruşum, ayrıca kondisyonum ve özellikle kondisyonum üzerinde çok çalıştım. Bunu bir süredir yapıyorum. Sonunda puan aldığımda kendimi iyi hissediyorum” dedi.
(PTI girişi ile)