TS Polis Giriş Kartı 2023 tslprb.in’de yayınlandı; Şimdi İndirin

ManK

New member

YENİ DELHİ: Telangana Eyalet Düzeyinde Polis İşe Alım Kurulu (TSLPRB) TS Polis Giriş Kartı 2023. Müfettiş Yardımcılığı (PTO) Yazılı Sınavı (Teknik Belge) için salon biletleri düzenlenmiştir. Başarılı bir şekilde kayıt yaptıran adaylar, salon biletlerini resmi web sitesi olan tslprb.in’den indirebilirler.
SI (PTO) pozisyonu için son yazılı sınav, 26 Mart 2023 tarihinde Haydarabad ve çevresinde 10:00-13:00 saatleri arasında 3 saat boyunca yapılacaktır. Adaylar giriş belgelerini 24 Mart 2023 gece yarısına kadar indirebilirler.
Mesajı kontrol etAdaylar, nasıl uygulanacağını öğrenmek için aşağıdaki adım adım sürece başvurabilir. TS Police SI Kabul Kartı 2023.
TS Police Admit Card 2023 Nasıl İndirilir?
1. Adım: adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin. tslprb.in
Adım 2: Ana sayfada ‘SCT SI PTO SALONU BİLETİNİ İNDİR’e tıklayın
Adım 3: Cep numaranız ve şifreniz ile giriş yapınız.
Adım 4: TS Polis SI salonu bileti ekranda görüntülenecektir.
Adım 5: Aynısını indirin ve daha sonra kullanmak üzere bir çıktı alın.
Doğrudan bağlantı: Erişim kartını indir
SCT SI (PTO) pozisyonu için yapılan yazılı sınavın kalan 2 makalesi için, adaylara ayrı giriş kartı/kartları verilecek ve indirme tarihleri Kurul tarafından zamanında bildirilecektir.
Adaylar, giriş kartının basılı bir kopyasının sınav günü herkesin yanında bulundurması gerektiğini unutmamalıdır. Muayene odasına girebilmek için önemli bir belgedir. Daha fazla bilgi için adayların tslprb.in resmi portalını ziyaret etmeleri önerilir.