Trosenk, ödülle iki ay dolaştı. Suyu içti, çiğ balık yedi

HakikaT

Global Mod
Global Mod
İngiliz BBC raporları. Bunca zamandır çiğ balık yiyen ve deo yakalanmış su içen Mu’nun sağlık durumu stabil.

Sidney’de yaşayan elli bir yaşındaki Tim Shaddock, Nisan ayında kız arkadaşı Bella ile Meksika’dan Fransız Polinezyası’na yelken açtı. Ancak BBC’ye göre, gemisindeki 6.000 kilometrelik yolculuktan yaklaşık iki hafta sonra, elektronik aletler çalışmayı durdurdu ve gemi, Kuzey Pasifik’in sonsuz ve tehlikeli sularındaki akıntılar tarafından yeni süpürüldü.

İki ay sonra, Shaddock ve Belly, yağ bölgesinde onlara yardım etmesi için bir avcı gönderen bir Meksika devriye helikopterinin mürettebatı tarafından alındı. Shaddock çok zayıftı ve sakal bırakmıştı.

teknede olta takımı olduğu için gittiğini ve güneş doğmadan yelken altında kanadığını söyledi.

Moi üzerinde çok zorlu bir sınavdan geçtim. Sadece dinlenmem ve yemek yemem gerekiyor, yoksa yoluma düşüyorum, dedi Avustralya dağlarında. Öğle yemeğinde porsiyonlar halinde yemek yemesi gerekiyordu.

Bella’nın borcunu onunla paylaşmasının kendisi için büyük bir destek olduğunu söyledi. Ona göre, sağlığı da iyi.

Tim Shaddock: Öncesi ve sonrası görüntüleri, Meksika kurtarmasından sonra Avustralyalı denizcinin görünümündeki değişikliği gösteriyor https://t.co/ZOJRimA9lt

17 Ekim 2023, 4:25 pspvek arşivlendi: 17 Ekim 2023, 8:07