T20 Dünya Kupası: İngiltere’den Sam Curran Turnuvanın Oyuncusu Oldu | Kriket Haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
MELBOURNE: İngiltere sol kol pacer Sam Curran Takımının Pakistan’ı beş kalede kazanmasının ardından Turnuvanın Oyuncusu seçildi. Dünya Kupası T20 Pazar günü final.
Bu yılın başlarında sakatlıktan geri dönüş yapan Curran, aynı zamanda en iyi oyunda dörtte on ikide üçü olağanüstü bir şekilde maçın oyuncusuydu. Turnuvayı, üzerinde 6.52 koşuluk etkileyici bir ekonomiye karşı 13 küçük kapı ile bitirdi.
“MCG’nin büyük kare sınırları var, bu yüzden küçük kapı tipi bowlingimin işe yarayacağını biliyordum ve onları küçük kapıdan kareye vurmaya çalıştım. Küçük kapının düşündüğümüz kadar iyi olmadığını hissettik.

#T20WorldCupFinal’in oyuncusu
💪
13 wickets turnuvada ortalama 11.38
🤩
Sam Curran oyuncu… https://t.co/GTM9vOh8LB

— T20 Dünya Kupası (@T20WorldCup) 1668342219000
Curran, maçtan sonra yaptığı açıklamada, “Her yer titriyordu ve kovalamak zordu. Daha yavaş toplarımla küçük kapıya giriyorum ve topa vuran oyuncuları tahmin etmeye çalışıyorum” dedi.
İngiltere, Pakistan’ı 20 fazladan sekizi için 137 ile sınırlamıştı. Ben Stokes daha sonra İngiltere’nin ikinci T20 Dünya Kupası şampiyonluğunu korumasına yardımcı olmak için 49 top üzerinden yenilmeyen 52 puan aldı.
“Biz dünya şampiyonuyuz, ne kadar iyi. İnanılmaz derecede özel (Stokes’a sahip olmak). O benim hayranlık duyduğum ve takımın ona ihtiyacı olduğunda her zaman ortaya çıkan biri. İnsanlar ona sorular soruyor ama onun hakkında hiç şüphe yok. adam,” dedi Curran. .
“Dürüst olmak gerekirse, biraz şaşırdım, harika bir turnuvaydı. Benim için ilk kez bir Dünya Kupası’nda kazandık ve kazandık.
“Turnuvaya adapte olmak istedim. Henüz çok bovling oynamadım ve bu geliştirmeye devam etmek istediğim bir alan. Bu çizgide vurmak zor olsa da vuruş yeteneğimi geliştirmek istiyorum.” yukarı,” ilerideki yol sorulduğunda solak dedi.