Suryakumar Yadav’ın hayal bile edemediğim şey: Glenn Phillips | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
MOUNT MAUNGANUI: Kendi başına bir T20 ası, ancak Yeni Zelandalı Glen Phillips Suryakumar Yadav’ın kolaylıkla oynadığı inanılmaz şutlardan bazılarını “hayal bile edemediğini” söylüyor.
Dünyanın 1 numaralı T20 topa vuran oyuncusu Surya, burada, Bay Oval’deki ikinci maçında Phillips’in Yeni Zelanda’sıyla karşılaşacak.
“O (Surya) kesinlikle inanılmaz. Yaptığı şeyleri yapmayı hayal bile edemezdim. Denemeyi çok isterdim ama çok farklı oyunlarımız var. Bilek gücü, aşırı derecede altı topa vurabilmesi gerekiyor.” Phillips, stuff.co.nz’de şunları söyledi: Garip alanlar, nadiren görebileceğiniz bir yetenek.
Phillips ayrıca, kendisi ve Surya’nın oynadığı “yüksek riskli, yüksek ödüllü oyunun”, bu maceralı şutlardan bazıları doğru şekilde gerçekleştirilmezse dışarı çıkma tehlikesiyle karşı karşıya oldukları için muhalefeti oyunda tuttuğunu söyledi.

“Benim güçlü yönlerim var ve onun da var ve işimize farklı şekillerde yaklaşıyoruz. İkimizin de oynama şekli, rakibin de bizi dışarı çıkarması için fırsatlar yaratıyor. Bu, orta sınıf kriketin riskinin ve ödülünün bir parçası.” T20’de.”
Surya, ortalama 43’lük etkileyici 1040 koşu ve 186’lık muhteşem başarı oranıyla 2022 takvim yılında dünyanın en çok koşan oyuncusu oldu.
Phillips, ICC’nin T20I vurucuları listesinde sekizinci sırada ve 158’in üzerinde vuruş sıklığıyla 650 tur attı.
Phillips, Surya’nın Bay Oval (Mt Maunganui) ve McLean Park (Napier) gibi iyi vuruş parkurlarındaki başarı oranının daha da yükselebileceğinden korkuyor.
“Burada (Surya’nın) başarı oranının Avustralya’dakinden bile daha yüksek olduğunu kolayca görebiliyordum, biraz daha küçük arazi ve çok benzer sahalar, muhtemelen üzerlerinde biraz daha fazla çim olduğu için biraz daha dayanıklı. Çok ilginç olacak. Burada ne tür başarı oranları görüyoruz.”