SSC GD Sonucu 202: SSC GD Sonucu 2023: SSC, GD Constable sonucunu yakında ssc.nic.in adresinde ilan eder, ayrıntıları buradan kontrol edin

ManK

New member

YENİ DELHİ: Personel seçme komitesinden beklenenler: SSC GD Constable Sonucu 2023 ve kesme noktaları yakında. Genel Görev sınavına giren adaylar, ilan edildikten sonra, sonuçlarını resmi web sitesinden kontrol edebilirler. ssc.nic.in.
SSC GD Sonucu 2023, PDF formatında sunulacaktır. Adaylar, sonuç sayfasında adlarına bakmalıdır. SSC, 10-14 Şubat 2023 tarihleri arasında Hindistan’daki çeşitli merkezlerde CBT modunda Genel Görevli Polis Memuru yazılı sınavını gerçekleştirdi.
SSC GD İş Detayları
Constable (GD) açık pozisyon listesine göre, bu işe alım kampanyası kapsamında toplam 46435 açık pozisyon doldurulacak. Aday alımları iki kısımda yapılacak olup, ilk kısımda 46.260 açık pozisyon, ikinci kısımda ise 175 kadro açılacaktır. Personel Seçim Komisyonu (SSC), Assam Tüfeklerinde çeşitli Merkezi Silahlı Polis Kuvvetleri (CAPF’ler), NIA, SSF ve Tüfekçi (GD)’de Genel Görevli (GD) Polis memuru adaylarının işe alınması için SSC GD sınavını yürütür.
Doğrudan bağlantı: Resmi SSC web sitesi
beyanından sonra SSC GD Constable sonucu 2023, adaylar sonuç ve kesme noktalarını kontrol etmek için aşağıdaki adımları takip edebilirler.
Nasıl SSC GD Sonucunu Görüntüle 2023?
1. Adım. ssc.nic.in adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin
Adım 2. Ana sayfada, GD Constable Sonuç 2023 debriyaj
3. Adım. Sonucun bir PDF’si ekranınızda açılacaktır.
4. Adım. Listede rulo numaranızı bulun
5. Adım. Gelecekte başvurmak üzere sonucu indirin ve yazdırın
SSC GD Cevap Anahtarı 2023
SSC GD Cevap Anahtarı 2023, 18 Şubat 2023 tarihinde yayınlandı. Geçici cevap anahtarından memnun kalmayan adaylar, 18-25 Şubat 2023 tarihleri arasında itiraz etme imkanına sahipti. Şimdi Komisyon, SSC GD Constable Sonucunu ve Son Cevap Anahtarını değerlendirdikten sonra yayınlayacak. Bu süre zarfında alınan itirazlar.
SSC GD PET/PST
SSC GD yazılı sınavı için kısa listeye alınan adaylar, PET/PST gibi bir sonraki tarama turu için değerlendirilecektir. Fiziksel Verimlilik Testi (PET) ve Fiziksel Standart Testi (PST) için zaman çizelgesi, zamanı geldiğinde Komisyon tarafından paylaşılacaktır. SSC GD sınavının tüm aşamalarını geçen adaylar, Assam Rifles’ta CAPF’lerde, NIA, SSF ve Rifleman’da (GD) GD Constable görevi için seçilecektir.