Shubman Gill’in kaderinde önümüzdeki 10 yıl içinde büyüklük olacak: Yuvraj Singh | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
YENİ DELHİ: Eski Hintli oyuncu Yuvraj Singh departmanına övgüde bulundu Shubman Gill genç vurucunun çok çalıştığını ve önümüzdeki 10 yıl içinde harikalar yaratabileceğini söyleyin.
Genç Shubman, becerilerini Yuvraj’ın gözetiminde, Punjab’ın şu anki kaptanı ve çok yönlü Sunrisers Hyderabad kaptanının yanında geliştirdi. Abhishek Sharma 2020’deki Covid-19 kilitlenmesi sırasında.
Yuvraj, “Shubman çok çalışkan ve doğru şeyler yapıyor. Önümüzdeki 10 yıl içinde onun kaderinde büyüklüğe ulaşacağına inanıyorum,” dedi.
Dünya Kupası galibi Yuvraj da çok saygı gören Shubman’ın 2023’te Hindistan’a açılmak için güçlü bir rakip olduğunu düşünüyor. ODI Dünya Kupası Evde.
Gill, Bangladeş’teki ODI serisinin bir parçası değil, Yeni Zelanda’daki ikinci seri Hindistan tarafının bir parçasıydı.
Yuvraj, “Shubman’ın çok iyi bir performans gösterdiğini ve istikrarlı bir şekilde performans gösterdiğini düşünüyorum. 2023 Dünya Kupası’nda Hindistan’a açılmak için güçlü bir yarışmacı olduğuna inanıyorum,” diye yanıtladı Yuvraj, PTI’nin açılış oturum aralarında bir sorusuna T20 Dünya Kupası görme engelliler için
Yuvraj, Hindistan’ın T20 Dünya Kupası’nda gösterilmesi veya ulusal seçicileri görevden alması hakkında yorum yapmaktan kaçındı.
Öte yandan Yuvraj, spor/kriket menajeri olarak çalışmaya açık olduğunu söyledi.
“Gelecekte ne olacağını söyleyemem ama ülkede sporun büyümesine yardımcı olabilirsem umursamıyorum. Ama bu sadece kriket değil, bu ülkede sporun büyümesine yardımcı olmak isterim.” 2007 ve 2011’in küresel zaferlerinin kahramanı dedi.
(PTI girişleri ile)